Кар'єра, Новини, Пресрелізи, Студенту

Тестувальник QA – спеціальність, що відкриває шлях в ІТ.

22 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Однією із найпопулярніших професій сьогодні є тестувальник QA, і з нею пов’язано чимало стереотипів. Вважається, що ця професія – найпростіший спосіб увійти до галузі. Водночас претендентові на посаду qa тестувальник початкового рівня не потрібне вміння програмувати.

Завдяки усталеним у суспільстві шаблонам мислення та упередженню на ринку праці з’явилося багато претендентів на junior-позиції, а також комерційних курсів, які обіцяють студентам підготовку з нуля за короткі терміни та легке працевлаштування надалі. Чи дійсно все так і є насправді? Що правда, а що – хибне уявлення?

Компанія Login Casino Work запросила у гості Middle Software Test Automation Engineer у компанії EPAM Systems Антона Маковецького, щоб підтвердити чи розвіяти найпоширеніші з міфів. Протягом усього інтерв’ю говоримо про qa engineer – що це за робота та чим мануальне тестування відрізняється від автоматичного, які знання потрібні для роботи в одному та іншому напрямах. Антон на прикладах зі свого особистого досвіду розповідає, наскільки легко увійти у професію та почати кар’єру, як підготуватися до першої співбесіди та наскільки сучасні qa engineer курси сприяють опануванню спеціальності.

Рекомендуємо подивитися нове відео з рубрики «Стереотипи у професії» на YouTube-каналі LCWork.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu