Завантаження Події

« Всі Події

  • Ця подія вже минула.

Електронний документообіг — необхідний крок для підвищення ефективності бізнесу. Досвід Укртранснафта

Дата:
21 Жовтня / 13:00 - 17:00
Ціна:
Безкоштовно

21 жовтня 2020 року о 13:00 відбудеться вебінар на тему «Електронний документообіг — необхідний крок для підвищення ефективності бізнесу. Досвід Укртранснафта».

Коротко: АТ «Укртранснафта» повністю відмовилася від паперових документів. У 2019 був впроваджений внутрішній, а потім і зовнішній електронний документообіг. Під час вебінару, головний бухгалтер АТ «Укртранснафта» Костянтин Клименко та IT директор компанії Артур Теодорович розкажуть про досвід і результати впровадження на підприємстві систем електронного документообігу. Вебінар безкоштовний.

Про принади електронного документообігу (ЕДО) відомо давно. Він швидше, дешевше, безпечніше і не менш легітимний, ніж звичний паперовий. Масовий перехід компаній на віддалену форму роботи у 2020 році став ще одним аргументом на користь електронних документів. АТ «Укртранснафта» вдалося вчасно впровадити системи ЕДО та весняний lockdown не завадив компанії продовжити ефективно працювати з усіма видами документації.

Незважаючи на неминучість цифрової трансформації, вона вимагає ретельної підготовки та детального вивчення всіх аспектів. Досвід тих, хто вже пройшов всі етапи впровадження ЕДО, може бути особливо корисний.

Костянтин Клименко та Артур Теодорович брали участь у всіх етапах впровадження: від бюджетування і вибору систем документообігу, до інтеграції та навчання персоналу. Під час вебінару вони розкажуть про переваги ЕДО, етапах підготовки до впровадження внутрішнього і зовнішнього документообігу, взаємодії з вендорами, технічних аспектів і про те, як змінилася робота підприємства після закінчення впровадження.

Вебінар може бути корисним керівникам великих організацій будь-яких форм власності, операційних, технічних, фінансових директорів і працівникам бухгалтерій. В ході вебінару можна буде задати питання і отримати на них вичерпні відповіді.

Деталі

Дата:
21 Жовтня
Час:
13:00 - 17:00
Ціна:
Безкоштовно
Категорія Подія:
,
Подія Tags:
,

Місце проведення

Онлайн
Ukraine

Організатор

Deals
Телефон:
+380 (44) 323 00 85
Е-mail:
info@dealssign.com
Сайт:
https://dealssign.com/

Бізнес події та конференції

Для того, щоб залишатися завжди в курсі всіх останніх новин розвитку бізнесу, ми пропонуємо стати активним учасником форумів, загальних зустрічей з високопосадовцями та засідань комітетів.

Ми пишаємося тим, що офіційні представники уряду України завжди відкриті до розмови з компаніями, – таким чином створюється платформа для постійного діалогу між бізнесом та владою.