Завантаження Події

« Всі Події

  • Ця подія вже минула.

Хочеш навчитися робити сайти? — вебінар від ITVDN

Дата:
8 Липня / 19:00 - 21:00
Ціна:
Безкоштовно

Привіт! Літо – це прекрасна пора для відпочинку, внутрішнього перезавантаження і набуття нових навичок. Можливо, у тебе завжди було бажання спробувати себе в чомусь новому, класному і перспективному? Наприклад – навчитися створювати сайти! Цікаво? Тоді запрошуємо тебе на відкритий онлайн-урок за спеціальністю FrontEnd Developer.

Front-End розробка – це створення видимої частини вебсайтів (фронтенду). HTML і CSS – основні вебтехнології, з їх допомогою можна розміщувати текст, відео та аудіо компоненти на сторінку, двомірні зображення та анімацію.

JavaScript дозволяє додати до ваших вебсайтів більше функціональності. Популярні фронтенд фреймворки (Angular, Vue.js і React) допомагають прискорити розробку.

Детальніше про все це ми поговоримо на нашій зустрічі. Приєднуйся до відкритого онлайн-уроку, знайомся з тренером і програмою навчання, а потім вирішуй, що робити далі: зупинитися, або продовжити шлях у світ FrontEnd розробки та розвиватися далі в перспективній IT-галузі.

Під час ознайомчого уроку ти дізнаєшся:

  • Чим займається верстальник і FrontEnd- розробник?
  • Якими знаннями та навичками повинен володіти спеціаліст?
  • Які технології вивчаються на курсі FrontEnd Developer в CyberBionic Systematics.
  • Які практичні завдання і проєкти роблять студенти під час навчання.
  • Який графік занять і як організовано навчальний процес.
  • Які додаткові навчальні ресурси отримують студенти CyberBionic Systematics.
  • Допомога в працевлаштуванні для випускників.

Спікером цієї онлайн-зустрічі буде Анастасія Ткаченко – практикуючий FrontEnd розробник і тренер-консультант CyberBionic Systematics. Нещодавно Анастасія провела дуже цікавий вебінар “Адаптивна верстка із застосуванням технологій FlexBox і Grid”. Дивись і знайомся з веброзробкою прямо зараз. Ти побачиш, що це нескладно.

Зустріч буде проходити в онлайн форматі з використанням програми Zoom.

Для отримання запрошення до закритої групи пройдіть реєстрацію: https://edu.cbsystematics.com/ru/webinars/intro-to-frontend

Деталі

Дата:
8 Липня
Час:
19:00 - 21:00
Ціна:
Безкоштовно
Категорія Подія:
Подія Tags:
Сайт:
https://edu.cbsystematics.com/ru/webinars/intro-to-frontend

Місце проведення

Онлайн
Ukraine

Організатор

ITVDN: IT Курсы программирования онлайн
Телефон:
+38 (044) 361-93-73
Е-mail:
support@itvdn.com
Сайт:
https://itvdn.com/ru

Бізнес події та конференції

Для того, щоб залишатися завжди в курсі всіх останніх новин розвитку бізнесу, ми пропонуємо стати активним учасником форумів, загальних зустрічей з високопосадовцями та засідань комітетів.

Ми пишаємося тим, що офіційні представники уряду України завжди відкриті до розмови з компаніями, – таким чином створюється платформа для постійного діалогу між бізнесом та владою.