Завантаження Події

« Всі Події

  • Ця подія вже минула.

Хочеш стати Богом в IT? Пиши на Python – вебінар від CyberBionic Systematics

Дата:
15 Липня / 19:00 - 21:00
Ціна:
Безкоштовно

Багато хто погоджується, що Python найлегша для вивчення мова програмування. Але разом з тим вона має нереальну функціональність – її успішно використовують в Data Science, новітніх прикладних програмах, що пов’язані зі штучним інтелектом і науковими дослідженнями, де важлива швидкість обробки даних, розробці програмно-апаратних засобів і в реалізації серверної частини вебдодатків.

Також, за допомогою Python можна створювати ігри, десктопні та мобільні додатки, писати тести для ПО і навіть писати скрипти для спрощення адміністрування ОС.

Хочеш оволодіти цим божественним інструментом програмування або дізнатися, в чому його сила? Записуйся на відкриту онлайн-зустріч за спеціальністю Python Developer і ти отримаєш відповіді на всі свої питання.

Програма зустрічі буде наступною:

  • Хто такий Python розробник і що він робить?
  • Які знання, вміння і навички потрібні Python розробнику?
  • Вимоги до розробників рівня Junior.
  • З чого почати вивчення мови Python?
  • Складання плану навчання.
  • Рекомендована література.
  • Відповіді на запитання.

Спікером цієї онлайн зустрічі буде Леонід Подріз – практикуючий Python розробник і тренер-консультант CyberBionic Systematics. Познайомся з тренером, оціни переваги навчання в нашому навчальному центрі, а далі роби висновки сам!

Зустріч буде проходити в онлайн форматі з використанням програми Zoom.

Для отримання запрошення до закритої групи треба пройти реєстрацію за посиланням.

Деталі

Дата:
15 Липня
Час:
19:00 - 21:00
Ціна:
Безкоштовно
Категорія Подія:
Подія Tags:
Сайт:
https://edu.cbsystematics.com/ua/webinars/intro-to-python?utm_source=uaspectr&utm_medium=uaspectr&utm_campaign=urok_python

Місце проведення

Онлайн
Ukraine

Організатор

CyberBionic Systematics
Телефон:
0 800 750 312
Е-mail:
edu@cbsystematics.com
Сайт:
edu.cbsystematics.com

Бізнес події та конференції

Для того, щоб залишатися завжди в курсі всіх останніх новин розвитку бізнесу, ми пропонуємо стати активним учасником форумів, загальних зустрічей з високопосадовцями та засідань комітетів.

Ми пишаємося тим, що офіційні представники уряду України завжди відкриті до розмови з компаніями, – таким чином створюється платформа для постійного діалогу між бізнесом та владою.