Завантаження Події

« Всі Події

 • Ця подія вже минула.

Курс Innocamp Scrum Master Track by Innovecs

Дата:
09.11.2020 - 31.01.2021
Ціна:
350$

Реєструйся та освоюй Scrum фреймворк за 14 тижнів інтенсивного навчання у форматі remote workshops.

ІТ-компанія Innovecs відкриває набір до навчального онлайн-курсу Scrum Master Track на базі власного освітнього кампусу InnoCamp. Курс призначений для всіх, хто цікавиться або працює з Agile, Scrum та Kanban. 

Це вже п’ятий трек від навчальної платформи, покликаний розвивати компетенції майбутніх IT-фахівців в Україні. Лише за один рік викладачі InnoCamp провели навчальні треки з QA Automation, QA Manual та Front-end (React, JavaScript) в офлайн-форматі, а також трек з Unity — в режимі онлайн. Понад 30 випускників InnoCamp вже розпочали свій кар’єрний шлях в Innovecs. 

🔴 Що очікує на учасників?

Scrum Master Track — інтенсивний навчальний курс, викладачами якого є сертифіковані експерти. Пройшовши курс, ти зможеш допомогти команді ефективно взаємодіяти між собою та з клієнтом, а також оптимізовувати процеси.  

Навчання стартує у листопаді* 2020 року та передбачає 14 тижнів занять. Програма складається з 11 модулів: 

 • New world order and Agile 
 • Scrum Framework 
 • Facilitation  
 • Coaching 
 • Kanban System 
 • Product development 
 • Agile and Servant Leadership 
 • Management 3.0 
 • Scaling Scrum 
 • System Thinking 
 • Agile Transformation 

Курс проходитиме онлайн у форматі remote workshops в MS Teams, що дає змогу поєднувати роботу та навчання. Невеликі комфортні групи, індивідуальний підхід, домашні завдання з фідбеком від експертів та підтримка в режимі онлайн — все це про навчання в Innocamp.

🔴 Хто викладачі? 

💁‍♂️Олександр Буратинський — Senior Agile Coach в Innovecs, Professional Scrum Master, ICAgile Certified Professional, Advanced Test Manager, Certified instructor in Testing, CTFL. Має досвід роботи у ролі Agile Coach / Scrum Master у Competera Pricing Platform, заснував QA Club Poland, був Scrum Master і Senior QA Manager в Luxoft Poland, Scrum Master і Senior QA Manager в GlobalLogic Ukraine. 

🙋‍♂️Дмитро Кальоних — Senior Project Manager в Innovecs, Kanban Management Professional I: Kanban System Design, Professional Scrum Master II, Professional Product Owner 1, Professional Scrum Master 1, Management 3.0, ICAgile Certified Professional – Agile Team Facilitation, Software Testing Fundamentals, Facilitation, The new approaches of a teamwork, ICAgile Certified Professional in Agile Project Management (ICP-APM). Скрам майстер з більш ніж 18+ років роботи в IT індустрії. 

🙋‍♀️ Людмила Левченко — Technical Program Manager в Innovecs, Certified SAFe® 5 Agilist, Certified Scrum Product Owner (CSPO), Certified Sacum Master (CSM). Досвід в управлінні проєктами з розробки native mobile та web apps, IoT solutions як у ролі ПМ, так і в ролі Scrum Master. 

🔴 Як потрапити на курс? 

 • Заповнюй аплікаційну форму та додавай мотиваційне ессе за посиланням — bit.ly/scrumtrack. Організатори надішлють подальші інструкції на вказаний при реєстрації e-mail. 
 • Бери участь в інтерв’ю з L&D менеджером, адже модулі курсу буде адаптовано під твої потреби. 
 • Проходь self-assessment перед навчальним курсом, щоб визначити сильні сторони та зони розвитку, і welcome on board!

Вартість участі становить $350 за 14 тижнів інтенсивного навчання.

Дата старту Innocamp Scrum Master Track by Innovecs  9 листопада 2020 року.* 

* Дата початку Scrum Master Track може змінитися в залежності від набору групи. Підписуйся на сторінку Innocamp у Facebook, щоб залишатися в курсі усіх новин. Детальну інформацію можна отримати за телефоном 044 593 7794 або написавши листа на innocamp@innovecs.com

Деталі

Початок:
09.11.2020
Кінець:
31 Січня
Ціна:
350$
Категорія Подія:
, , , ,
Подія Tags:
,
Сайт:
https://jobs.innovecs.com/uk/innocamp/

Місце проведення

Онлайн
Ukraine

Організатор

Innovecs
Телефон:
+38-044 593 7794
Е-mail:
innocamp@innovecs.com
Сайт:
https://jobs.innovecs.com/uk/innocamp/

Бізнес події та конференції

Для того, щоб залишатися завжди в курсі всіх останніх новин розвитку бізнесу, ми пропонуємо стати активним учасником форумів, загальних зустрічей з високопосадовцями та засідань комітетів.

Ми пишаємося тим, що офіційні представники уряду України завжди відкриті до розмови з компаніями, – таким чином створюється платформа для постійного діалогу між бізнесом та владою.