Завантаження Події

« Всі Події

  • Ця подія вже минула.

Лідерство в період кризи — вебінар від Суспільного

Дата:
22 Травня / 11:00 - 13:00
Ціна:
Безкоштовно

22 травня Академія суспільного мовлення проведе вебінар «Лідерство в період кризи». На безкоштовному онлайн-тренінгу від Суспільного говоритимуть про головні навички в управлінні — комунікацію та мотивацію, а також про методики діагностики людей, які працюють у вашій команді.

Сертифікована бізнес-тренерка з досвідом проведення тренінгів з емоційного інтелекту, управління змінами й лідерства Світлана Савчук розповість про новий стиль лідерства, інший підхід до розуміння та оцінювання ситуації.

На тренінгу говоритимуть про актуальні функції лідера:

  • показує напрям руху;
  • створює сенси;
  • є опорною фігурою для стабілізації;
  • є островом емпатії та психологічної безпеки.

Вебінар відбудеться 22 травня об 11:00, триватиме дві години. Онлайн-тренінг організують на платформі ZOOM. Для всіх охочих буде доступна ютуб-трансляція.

Щоб узяти участь у вебінарі, заповніть форму за посиланням до 17:00 20 травня. Підтвердження надішлють учасникам на електронну пошту.

Деталі

Дата:
22 Травня
Час:
11:00 - 13:00
Ціна:
Безкоштовно
Категорія Подія:
, ,
Подія Tags:
Сайт:
https://corp.suspilne.media/newsdetails/2530

Місце проведення

Онлайн
Ukraine

Організатор

Суспільне
Телефон:
(044) 489-39-05
Е-mail:
ua.info@ntu.ua
Сайт:
https://corp.suspilne.media/

Бізнес події та конференції

Для того, щоб залишатися завжди в курсі всіх останніх новин розвитку бізнесу, ми пропонуємо стати активним учасником форумів, загальних зустрічей з високопосадовцями та засідань комітетів.

Ми пишаємося тим, що офіційні представники уряду України завжди відкриті до розмови з компаніями, – таким чином створюється платформа для постійного діалогу між бізнесом та владою.