Завантаження Події

« Всі Події

  • Ця подія вже минула.

Sustainability Crash Course 2.0 для МСБ та КСВ проєктів бізнесу

Дата:
12 Жовтня - 27 Листопада
Ціна:
₴1000

ГОЛЛАНДСЬКО-УКРАЇНСЬКИЙ КУРС З ІННОВАЦІЙ ТА СТАЛОГО РОЗВИТКУ ДЛЯ МСБ ТА КСВ ПРОЄКТІВ БІЗНЕСУ

З 12 жовтня по 27 листопада 2020 року відбудеться програма Sustainability Crash Course 2.0 з інновацій та сталого розвитку для представників українського бізнесу. Її мета – допомогти малому та середньому бізнесу покращити свої бізнес-моделі, а КСВ проєктам великого бізнесу – стати більш сталими та життєстійкими.

Реєстрація триває до 20 вересня 2020 року: https://forms.gle/wZD13Eqtcsg4eMCU7

Реєстраційний внесок: 1000 грн для МСБ, 5000 грн – для міжнародних та великих українських компаній.

ОРГАНІЗАТОРИ:

CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» (Україна) за підтримки Агенції з розвитку підприємництва Нідерландів та Посольства Королівства Нідерланди в Україні. Партнер – Noorderwind (Нідерланди). Сприяння – Міністерство економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України.

ПРОГРАМА:

«Sustainability Crash Course» ㅡ це українсько-голландська програма, яка має посилити бізнес-моделі компаній та соціальних проєктів компаній через перегляд основних компонентів бізнес-моделі та проєкту. Програма складається з дводенного онлайн-інтенсиву з українськими та голландськими експертами, індивідуальних коуч-сесій з експертами зі сталого розвитку та 5-ти онлайн-зустрічей учасників.

Тривалість – 1,5 місяці. Експертами курсу стануть представники Центру “Розвиток КСВ”, які працюватимуть спільно із голландською компанією Noorderwind.

ОСНОВНА ТЕМАТИКА КУРСУ:

  • Модель сталого бізнесу/сталих проєктів.
  • Основні ресурси, активності та партнерства.
  • Взаємовідносини із клієнтами.
  • Структура витрат та потоки надходження доходів.
  • Соціальний та екологічний вплив: позитивний та негативний.
  • Соціальні інновації.
  • Переведення проєктів/бізнесу в онлайн.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Учасниками можуть стати представники малого та середнього бізнесу, які прагнуть покращити свої бізнес-моделі та додати їм життєстійкості, а також – представники великого бізнесу, які хотіли б переглянути модель роботи своїх проєктів з корпоративної соціальної відповідальності, та можливо зробити свої КСВ проєктами самостійними проєктами.
Учасники будуть обрані за мотивацією, можливе проведення додаткового онлайн-інтерв’ю.

ЧИ БУЛИ ВЖЕ ТАКІ ПРОГРАМИ:

Перший Sustainability Crash Course було пропілотовано у березні 2020 року. 14 українських хабів та бізнес-шкіл пройшли програму, оновили та презентували свої бізнес-стратегії та сформували мережу сталих компаній.

КОНТАКТИ:

Для отримання більш детальної інформації, зв’яжіться з менеджеркою проєкту – Людмила Биченко, +38 044 292 02 48, sdg@csr-ukraine.org

Деталі

Початок:
12 Жовтня
Кінець:
27 Листопада
Ціна:
₴1000
Категорія Подія:
Подія Tags:
Сайт:
https://www.facebook.com/events/980663725766080/

Місце проведення

Онлайн
Ukraine

Організатор

CSR Ukraine
Телефон:
+38 (044) 292 02 48
Е-mail:
case@csr-ukraine.org
Сайт:
https://csr-ukraine.org/

Бізнес події та конференції

Для того, щоб залишатися завжди в курсі всіх останніх новин розвитку бізнесу, ми пропонуємо стати активним учасником форумів, загальних зустрічей з високопосадовцями та засідань комітетів.

Ми пишаємося тим, що офіційні представники уряду України завжди відкриті до розмови з компаніями, – таким чином створюється платформа для постійного діалогу між бізнесом та владою.