Завантаження Події

« Всі Події

  • Ця подія вже минула.

XI Конкурс Кейсів з КСВ: конференція і церемонія нагородження переможців

Дата:
22.12.2020
Ціна:
Безкоштовно

22 грудня 2020 року Центр «Розвиток КСВ» запрошує на конференцію на честь фіналу всеукраїнського XI Конкурсу Кейсів з КСВ

Одинадцятий рік поспіль ми збираємо практики компаній з корпоративної соціальної відповідальності за підтримки компанії EY.

Реєстрація на захід:https://forms.gle/LNsG2z5VfwFDJmma9

Темою цьогорічної конференції стануть Цілі сталого розвитку та внесок бізнесу у розвиток країни.

Під час заходу будуть презентовані КСВ-кейси компаній, які реалізовувались у 2020 році. Традиційно, всі практики спрямовані на реалізацію Цілей сталого розвитку. Також цього року вперше будуть оцінюватись кейси в номінації «Бізнес, що підтримує культуру», партнером якої став Український культурний фонд.

До оцінки кейсів долучились міжнародні КСВ-експерти, експерти УКФ та учасники конкурсу. У 2020 р. на Конкурс було подано 39 кейсів українських та міжнародних компаній в Україні, серед яких: Нова пошта, Київстар, Nestle, Goodvaley, ДТЕК, EPAM, Eva, Infopuls, Intellias, Carlsberg та інші.

Детальна інформація: Чайка Дар’я, комунікаційна менеджерка Центру «Розвиток КСВ», pr@csr-ukraine.org, +380966227609

Деталі

Дата:
22.12.2020
Ціна:
Безкоштовно
Категорія Подія:
,
Подія Tags:
, ,
Сайт:
https://www.facebook.com/events/952472905156495

Місце проведення

Онлайн
Ukraine

Організатор

CSR Ukraine
Телефон:
+38 (044) 292 02 48
Е-mail:
case@csr-ukraine.org
Сайт:
https://csr-ukraine.org/

Бізнес події та конференції

Для того, щоб залишатися завжди в курсі всіх останніх новин розвитку бізнесу, ми пропонуємо стати активним учасником форумів, загальних зустрічей з високопосадовцями та засідань комітетів.

Ми пишаємося тим, що офіційні представники уряду України завжди відкриті до розмови з компаніями, – таким чином створюється платформа для постійного діалогу між бізнесом та владою.