Новини, Соціальні медіа

Оновлення дизайну Facebook Messenger дійсно вражає.

09 Січня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Facebook вже давно випробовує оновлення дизайну інтерфейсу для своєї програми Messenger, і, здається, тепер новий вигляд з’являється на телефонах користувачів по всьому світу. Це оновлення на стороні сервера, тому, якщо ви ще не маєте його, не шукайте його серед оновлень додатків у вашому AppStore чи Play Market – він прийде автоматично.

Оновлення дизайну Facebook Messenger дійсно вражає. - social-media, news

Якщо ви серед тих, хто хто отримав дизайн, ви можете бути трохи роздратовані новою зовнішністю. Не хвилюйтеся, ви не самотні, багато користувачів по всьому світу роздратовані.

Справа в тому, що новий дизайн – зовсім інший, великі піктограми, і надзвичайно білий, сміливий дизайн. Білий фон досить агресивний, коли ви відкриєте додаток у темряві, ви побачите, що великі піктограми та жирний текст займають велику кількість місця на екрані.

Але! Facebook тестує темний режим для свого нового дизайну. Коли його анонсують? Сподіваюся, незабаром. Незалежно від того, чи зможемо ми отримати функцію зменшення масштабу для великих елементів – новий дизайн нам не сподобавсь.

Але тепер можливо налаштувати градієнти для окремих повідомлень:

Оновлення дизайну Facebook Messenger дійсно вражає. - social-media, news

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu