Про нас

Про нас -

UASpectr (“Український спектр”) – це молоде українське онлайн-видання, ми публікуємо лише те, що стосується технологій, бізнесу, стартапів, суспільства, інших важливих новин, а також різні поради та лайф-хаки у сфері технологій, кар’єри та підприємництва.

Ми керуємось прагненням побачити бум в українському малому бізнесі і робимо це, заохочуючи цікавість, сміливість і справжній дух співпраці. Адже ваш успіх як підприємців залежить в тому числі від того, що ви знаєте і як ці знання застосовуєте.

Як і наша команда журналістів, ми працюємо з авторами і блогерами по всьому світу і завжди шукаємо розумний, інформативний і цікавий контент з низки тем, актуальних для нашої аудиторії. Якщо ви хочете обговорити внесок в UASpectr як авторитету або впливової особи в своєму просторі, напишіть будь ласка нам на електронну адресу info@uaspectr.com.

Ми регулярно публікуємо цікаві поради для вашої кар’єри та надихаючі історії, а також інтерв’ю та новини, які можуть допомогти вам у вашій подорожі підприємцем.