#ТиТворецьІсторії, Жінки

Жінка підприємець: чому ви повинні і можете зробити цей крок сьогодні

21 Лютого, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Три причини зупинити дискусію і почати діяти.

Жінки є істотами обов’язку. Ми постійно турбуємось про все: чи то робочі обов’язки, які ми маємо виконувати, чи догляд за дітьми вдома чи уважність до подружнього партнера. Це означає, що ми часто схильні ставити свої власні потреби на останнє місце, відкладаючи особисту реалізацію на потім, і ми дійсно думаємо, що дійдемо до неї в довгостроковій перспективі, але в кінцевому рахунку, наші ідеї залишаються нічим більшим ніж просто ідеями. Іншими словами, причини, чому жінки є найбільш цінними для інших, – це ті самі причини, які стримують жінок від прийняття рішення стати підприємцями – тому що ми не хочемо ризикувати, відмовляючись від стабільної необхідної зарплати або тому, що не хочемо випадково пропустити момент, коли дитина може потребувати нас, або тому, що ми просто не хочемо ризикувати, розчаровуючи когось, включаючи і нас самих. І, як жінки, ми інтуїтивно розуміємо, що рішення поставити себе і свої ідеї на перше місце, може означати, що в результаті інша сфера нашого життя обов’язково постраждає.

Однак, як жінки, ми також маємо дуже сильну систему цінностей. Ми чітко розуміємо, що для нас має сенс, маємо прямі переконання щодо того, як ми хочемо, щоб виглядав світ навколо нас, і цілковито віддані тому, щоб зробити те, що потрібно та виконати будь-яку обіцянку, або поставлену мету. Це ознаки кращих підприємців – як чоловіків так і жінок.

Отже, якщо у вас є ідея і ви вагаєтеся чи ставати підприємцем, ось причини, чому варто перестати мріяти і почати діяти.

1. Підприємництво дозволяє жити своїми цінностями.

Одній людині важко змінити світ. Але власник бізнесу у своїх стінах сам визначає, як буде виглядати життя навколо нього, – і хоча це може не змінити життя всього населення, це змінить життя співробітників, які працюють на нього. Це також змінює життя клієнтів, які купують у його компанії, оскільки вони можуть розраховувати на нього, і в кінцевому підсумку це впливає на добробут усіх сотень тисяч кінцевих споживачів, які довіряють продуктам його компанії.

2. Підприємництво дозволяє отримувати оплату за те, що ви вже робите.

Жінка завжди придумує способи покращити, підвищити ефективність та користь. Незалежно від того, чи це необхідність приготувати смачну вечерю за рекордний час, чи отримати максимум товарів за свої кошти або знайти спосіб згуртувати інших людей, щоб зробити варту справу. Будучи підприємцем, можна робити те, що ти любиш, і отримувати компенсацію за це – і в доларах, і в задоволенні.

3. Підприємництво дозволяє залишити спадщину.

Не обов’язково мається на увазі те, що можна прославити своє ім’я – це інше, глибокий і змістовний тип спадщини. Створюючи та керуючи компанією, можна довести, що компанія може бути прибутковою, не обманюючи клієнтів, не змінюючи співробітників кожного місяця, або погіршуючи якість продукції. Варто довести, що можна жити добре, допомагаючи іншим робити те ж саме. Ви можете стати прикладом для своєї дитини, і дати зрозуміти, що кожен вибір створює можливості та наслідки. Якщо у вас є ідея і ви готові працювати на неї, ви можете зробити її реальністю.

Ось чому жінки повинні зробити крок і стати підприємцями. Тому що, будучи жінкою, стати підприємцем це менш ризиковано, ніж здається. Скоріше, це спосіб використати всі наші природні сильні сторони і змусити їх працювати в набагато більшому масштабі, далеко за межами нашої безпосередньої ситуації.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu