Технології

5 важливих технологій для ринку нерухомості в 2019 році

05 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Ларрі Алтон, незалежний бізнес-консультант, що спеціалізується на соціальних мережах, бізнесі та підприємництві у своїй колонці на сайті Inc., розповідає, які технології будуть важливим для сфери Real Estate в 2019 році, – читайте переклад від “Українського спектру”.

Блокчейн, великі дані і штучний інтелект мають значний потенціал зростання для ринку нерухомості.

Нерухомість завжди була галуззю залежною від технологічних розробок, але за останні кілька років відбулися деякі серйозні прориви. Незалежно від того, чи ви агент з нерухомості, який хоче продати більше будинків, орендодавець, який шукає кращих орендарів, або майбутній домовласник, який шукає своє перше власне житло, нова технологія, що формує індустрію нерухомості, напевно вплине на ваше життя в 2019 році і в майбутньому.

Отже, які технології та тенденції є найбільш важливими для спостереження в найближчі роки, і як вони можуть вплинути на нерухомість у цілому?

Технологічний розвиток в сфері нерухомості

Ось деякі з кращих технологічних розробок, на які варто звернути увагу.

1. Платформи для купівлі та продажу. По-перше, ми побачимо фантастичні досягнення в доступності і функціональності платформ покупки і продажу нерухомості. Основна ідея полягає в тому, щоб зробити покупку і продаж нерухомості простішими і зрозумілішими для найбільшого числа людей. З більш простими платформами для навігації більше домовласників зможуть швидко виводити свої будинки на ринок, а більше покупців житла зможуть швидко знайти те, що шукають; В цілому, це призведе до більшої активності ринку і кращого досвіду для всіх учасників. Якщо ви збираєтесь продавати свій будинок в 2019 році, можливо, вам вдасться обійтися без агента, використовуючи одну з таких платформ.

2. Блокчейн. Технологія блокчейн привернула до себе багато уваги завдяки своєму потенціалу підтримки криптовалюти, але в 2019 році вона може бути застосована і в світі нерухомості. Можливості практично безмежні; Завдяки токенізаціі гіпотетично домовласники можуть використовувати блокчейн для продажу частини права власності на своє майно. Контракти на нерухомість між покупцями і продавцями можуть укладатись в повному шифруванні і з вбудованими перевірками законності. Навіть заголовки майна можуть зберігатися більш безпечно і більш зручно завдяки регістрам блокчейна.

3. Віртуальні подорожі. Віртуальна реальність стала заголовком практично у всіх галузях, але вона дійсно може почати рости в сфері нерухомості в 2019 році і в наступний період. Одним з найбільш важливих кроків покупки нерухомості або взяття її в оренду є огляд цього майна зсередини і зовні, але це може виявитися доволі незручним, якщо ви переїжджаєте в віддалене місто чи з інших причин недоступні для звичайного перегляду. Віртуальна реальність (VR) може легко дозволити потенційним орендарям і покупцям житла пройтися по володіннях перед покупкою, і в найближчі кілька років вона стане більш популярною і поширеною.

4. Машинне навчання(Machine learning) та розрахунок ROI. Інвестори в нерухомість і агенти з нерухомості повинні знати, що вони роблять хорошу роботу, а нові технології можуть допомогти їм у цьому. Завдяки переважанню великих даних і алгоритмів машинного навчання професіонали в сфері нерухомості отримають більше знань про рентабельність інвестицій кожної зі своїх (і своїх клієнтів) транзакцій. Наприклад, агенти з нерухомості зможуть робити більш точні прогнози щодо того, за яку ціну буде продаватися нерухомість, скільки грошей зможуть заробити їх клієнти і скільки вони отримають у вигляді комісійних. Ці алгоритми можуть також використовуватися для визначення кращих угод з нерухомості, що призводить до більш розумних інвестицій.

5. Big data і персональні рекомендації. Персоналізація змінила правила гри в маркетингу і рекламі (і в багатьох конкретних галузях), але вона не була повністю використана в сфері нерухомості. Зараз агенти з нерухомості намагаються персоналізувати рекомендовані їм володіння своїх клієнтів в залежності від особистих бажань і потреб (наприклад, кількості спалень і розташування нерухомості), але в майбутньому великі дані зможуть давати ще більш розумні рекомендації. За правильних обставин агенти з нерухомості та / або платформи для покупки житла зможуть успішно передбачити, чого хоче покупець нерухомості, навіть якщо він явно не заявляв про це в минулому.

Слідкуйте за стартапами

Ці високорівневі тренди служать свого роду планом на найближче майбутнє індустрії нерухомості, але, як завжди, важко точно передбачити, як будуть розвиватися нові технології, і як саме вони змінять індустрію нерухомості. Якщо ви в центрі подій цієї галузі або знаєте, що вам потрібно змінити спосіб купівлі та продажу нерухомості, зверніть увагу на спритні стартапи, які обов’язково з’являться в найближчі роки.

У них є можливість повністю змінити галузь, тому ви тільки виграєте, якщо будете стежити за їх розвитком.

Фото на сторінці: Getty Images .

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu