Спільнота

EVO запустила сервіс для продажу б/в товарів IZI

20 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Група компаній EVO запустила тестову версію сервісу оголошень IZI . Там можна продавати старі товари.

EVO запустили ще один маркетплейс – IZI. На сайті можна розміщувати оголошення про продаж б/в товарів. Крім IZI EVO вже розвиває ряд сервісів: Prom.ua, Bigl.ua, Zakupki.prom.ua, Kabanchik.ua, Shafa.ua і інші.

За словами керівника IZI Андрія Здора, компанія запустила подібний сервіс, так як побачила потребу з боку аудиторії: «Влітку 2018 роки ми провели дослідження і з’ясували, що майже 40% інтернет-покупців уже десь продають і купують товари з рук, а ще 20% до цього готові. Ми робимо для них новий ефективний продукт ».

Першими користувачами платформи стали клієнти інших маркетплейсів компанії EVO. За час закритого бета-тестування вони розмістили 45 000 оголошень. Зараз сервісом користуються близько 50 000 людей.

Що можна продавати на IZI

На майданчику майже немає обмежень по товарах. Їх розбили на 14 категорій: «Краса і здоров’я», «Продукти харчування», «Тварини і рослини», «Електроніка», «Нерухомість» та інші. Список товарів, які заборонено розміщувати на сайті, можна подивитися тут.

Нагадаємо, в 2018 році «Розетка» і EVO Group оголосили про злиття

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu