Новини, Спільнота

Google запустив сайт для планування подорожей. Є маршрути по Україні

15 Травня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Google запустив портал Trips для планування подорожей онлайн. Про це йдеться в блозі компанії.

Портал об’єднує всі функції Google для мандрівників: пошук квитків, готелів, турів і путівників.

Щоб скористатися порталом, потрібно зайти на сайт google.com/travel або в пошуку Google вбити запит про квитки або готель. У результатах пошуку з’явиться вікно, клікнувши на яке користувач перейде в планувальник Trips.

На порталі є рядок пошуку, куди потрібно ввести місце призначення. У видачі з’явиться опис місця, список пам’яток, пропозиції квитків і готелів з цінами, план поїздки, статті та відео про це місце.

Google запустив сайт для планування подорожей. Є маршрути по Україні - community, news

Сервіс дозволяє зберігати зацікавили користувача готелі і квитки, щоб пізніше повернутися до планування поїздки, і видає рекомендації місць для поїздок, які формуються індивідуально на основі історії пошуку кожної людини.

Після того, як користувач забронював квиток або готель і отримав повідомлення на пошту, Trips додасть цю інформацію в календар.

Якщо людина не хоче, щоб Google відстежував, куди вона збирається поїхати, цю опцію можна відключити в налаштуваннях, відзначили в компанії.

У Google також є мобільний додаток Google Trips, який було запущено в 2016 році. Він відрізняється від порталу Trips тим, що дозволяє загрузити інформацію про подорож на смартфон, щоб мати до неї доступ оффлайн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu