Новини, Соціальні медіа

Акції Slack виросли вдвічі після виходу на біржу – це екзит для DST Global

21 Червня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Корпоративний месенджер Slack вийшов на Нью-Йоркську біржу під тікером WORK. Початкова ціна акції склала $26, але вона швидко виросла на 60% – до $41,6. Старт публічних торгів Slack – екзит для фонду DST Global Юрія Мільнера.

Акції Slack виросли вдвічі після виходу на біржу - це екзит для DST Global - social-media, news

Капіталізація Slack перевищила $23 млрд, тоді як оцінка до виходу на біржу становила близько $15,7 млрд.

Незважаючи на те, що Slack встановив початкову ціну акції в $26, джерела The Wall Street Journal прогнозували , що торги будуть вище заявленої ціни. За даними видання, на приватному ринку акції компанії в останні тижні коштували $31,5.

Замість IPO Slack провела прямий лістинг. Це означає, що попередніх торгів за участю інституційних інвесторів не було. Компанія просто розмістила акції на біржі, і їх ціна тепер формується на основі попиту.

Slack не перший технологічний стартап, який вийшов на біржу без IPO. Навесні 2018 роки так само вчинив музичний сервіс Spotify.

Slack був запущений в 2013 році засновником Flickr Стюартом Баттерфілд. У компанії було декілька успішних раундів фінансування.

У 2014 році Slack залучив $120 млн від Kleiner Perkins Caufield & Byers, Google Ventures і інших інвесторів. У 2015 році компанія провела раунд ще на $160 млн, в якому взяв участь DST Global Юрія Мільнера.

У DST Global не розкривають частку в компанії і умови екзит.

Slack – збиткова компанія. За підсумками 2018 року месенджер зафіксував $138,9 млн чистого збитку і виручку в розмірі $400,6 млн. У річному обчисленні збиток компанії майже не змінився, а виручка зросла майже вдвічі – з $220,5 млн на 2017 році.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu