Гаджети, Новини

Власники iPhone стали відмовлятися від них на користь смартфонів Samsung

19 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Лояльність власників iPhone зменшилася на 15,2% в порівнянні з минулим роком і досягла мінімуму з 2011 року. Про це йдеться в дослідженні американської компанії BankMyCell, яка дозволяє обмінювати старі телефони на нові з доплатою.

Компанія проаналізувала 38 тисяч випадків обміну техніки з жовтня 2018 року.

З’ясувалося, що в червні 2019 віку 18% всіх власників iPhone поміняли свої смартфони на продукцію Samsung. При цьому користувачі iPhone X вибирали Samsung найчастіше – в 26% випадків.

У четвертому кварталі 2018 року 24,5% користувачів iPhone перейшли на новий бренд: 13,8% – на Samsung, 8,2% – на LG і 2,5% – на Motorola.

Зворотна ситуація складається набагато рідше, відзначили в BankMyCell. Тільки 7,7% обміняли Galaxy S9 на iPhone.

Лояльність користувачів Apple була на піку в 2017 році. Тоді вона становила 92%. У 2019 вона опустилася до 73%, що є мінімальним значенням з 2011 року.

За даними британської дослідницької компанії Kandar, у другому кварталі 2019 року на пристрої на iOS припало 36% всіх продажів смартфонів в США, що 2,4% менше, ніж в минулому році.

Продажі смартфонів на Android виросли на 2,5% і склали 61% від загальних продажів смартфонів в США.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu