Поради

Неочевидні можливості iPhone, про які ви могли не знати

23 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

На деякі функції смартфонів користувачі ніколи не звертають уваги просто тому, що не знають про їхнє існування. Ми зібрали дев’ять неочевидних можливостей, які отримає Iphone з операційною системою iOS 13.

Спільне прослуховування через AirPods
Можна слухати музику або дивитися фільм разом з другом, підключивши дві пари AirPods до одного iPhone.

Відправка свого імені і фото
Ви можете самі визначити, як будете відображатися на пристроях друзів при спілкуванні: для цього виберіть ім’я, фотографію або Memoji (емодзі з особою користувача – прим. Ред.) Їх можна показувати всім або тільки людям зі списку контактів. Замість фото також пропонується поставити Animoji (емодзі з різними персонажами, але мімікою користувача – прим. Ред.), будь-який імідж або монограму.
Неочевидні можливості iPhone, про які ви могли не знати - porady

Розширене відтворення Live Photos
При тривалому натисканні на знімок Live Photo для відтворення, додаток «Фото» автоматично його продовжить. Однак потрібно, щоб наступні за ним Live Photos були зроблені з проміжком в півтори секунди.

Скріншоти в Safari на Iphone
В iOS 13 можна отримати скріншот всієї веб-сторінки в браузері Safari. Зробіть звичайний скріншот, перейдіть на попередній знімок і виберіть варіант «Повна сторінка» у верхній частині екрану. Довгий скріншот можна буде відредагувати, відправити друзям і зберегти в додатку «Файли».

Неочевидні можливості iPhone, про які ви могли не знати - porady

Редагування відео
Майже всі інструменти для редагування фото тепер можна використовувати і для відео. Обробка, фільтри і кадрування – ролики можна повертати, збільшувати експозицію і навіть застосовувати до них фільтри. Редагування відео підтримує всі формати, доступні на iPhone, включаючи відео 4K з частотою 60 кадрів/с і уповільнене відео 1080р з частотою 240 кадрів/с.

Відновлення вкладок Safari iOS
Щоб повернутися до випадково закритої вкладки в Safari, перейдіть в режим відкритих сторінок браузера і натисніть на кнопку «+», яка зазвичай використовується для запуску нової вкладки. Утримуйте її, поки не спливе вікно «Нещодавно закриті вкладки». До речі, якщо утримувати кнопку перезавантаження сторінки, можна перейти з мобільного на повну версію сайту.

Обмеження контенту
За допомогою функції «Екранний час» ви можете самі вирішувати, який тип контенту буде відображатися на пристрої. Перейдіть в розділ «Контент і конфіденційність» і налаштуйте параметр «Обмеження контенту» під себе.

Неочевидні можливості iPhone, про які ви могли не знати - porady

Apple Music
Якщо вам сподобалася пісня або виконавець, ви можете отримати більше схожою музики. Відкрийте додаткове меню, натиснувши на кнопку з трьома крапками на сторінці виконавця або при прослуховуванні треку, і виберіть «Створити станцію». На будь-якому пристрої Apple також можна попросити Siri: «Створи станцію з …», – а потім вимовити назву пісні, альбому або виконавця. Якщо ви хочете, щоб треки завжди відтворювалися в кращій якості, відкрийте в «Налаштуваннях» розділ «Музика» і перейдіть в «Стільникові дані», вибравши опцію «Висока якість». Але пам’ятайте, що при цьому буде витрачатися більше трафіку.

Словник
В iPhone вже вбудований словник для отримання тлумачення слова або його перекладу на різні мови. Щоб знайти потрібне слово, відкрийте Spotlight змахніть вниз по екрану і введіть його в пошуковому рядку. Натисніть «Показати ще», щоб відобразити повний набір доступних словників. Словники можна налаштувати. Для цього треба зайти в розділ «Основні» в «Налаштуваннях» і перейдіть у вкладку «Словник», де побачите весь список опцій. Додавши тезаурус англійської мови, ви також зможете знайти споріднені поняття і синоніми для обраних слів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu