Поради

Неочевидні можливості iPhone, про які ви могли не знати

23 Липня, 2019

На деякі функції смартфонів користувачі ніколи не звертають уваги просто тому, що не знають про їхнє існування. Ми зібрали дев’ять неочевидних можливостей, які отримає Iphone з операційною системою iOS 13.

Спільне прослуховування через AirPods
Можна слухати музику або дивитися фільм разом з другом, підключивши дві пари AirPods до одного iPhone.

Відправка свого імені і фото
Ви можете самі визначити, як будете відображатися на пристроях друзів при спілкуванні: для цього виберіть ім’я, фотографію або Memoji (емодзі з особою користувача – прим. Ред.) Їх можна показувати всім або тільки людям зі списку контактів. Замість фото також пропонується поставити Animoji (емодзі з різними персонажами, але мімікою користувача – прим. Ред.), будь-який імідж або монограму.
Неочевидні можливості iPhone, про які ви могли не знати - porady

Розширене відтворення Live Photos
При тривалому натисканні на знімок Live Photo для відтворення, додаток «Фото» автоматично його продовжить. Однак потрібно, щоб наступні за ним Live Photos були зроблені з проміжком в півтори секунди.

Скріншоти в Safari на Iphone
В iOS 13 можна отримати скріншот всієї веб-сторінки в браузері Safari. Зробіть звичайний скріншот, перейдіть на попередній знімок і виберіть варіант «Повна сторінка» у верхній частині екрану. Довгий скріншот можна буде відредагувати, відправити друзям і зберегти в додатку «Файли».

Неочевидні можливості iPhone, про які ви могли не знати - porady

Редагування відео
Майже всі інструменти для редагування фото тепер можна використовувати і для відео. Обробка, фільтри і кадрування – ролики можна повертати, збільшувати експозицію і навіть застосовувати до них фільтри. Редагування відео підтримує всі формати, доступні на iPhone, включаючи відео 4K з частотою 60 кадрів/с і уповільнене відео 1080р з частотою 240 кадрів/с.

Відновлення вкладок Safari iOS
Щоб повернутися до випадково закритої вкладки в Safari, перейдіть в режим відкритих сторінок браузера і натисніть на кнопку «+», яка зазвичай використовується для запуску нової вкладки. Утримуйте її, поки не спливе вікно «Нещодавно закриті вкладки». До речі, якщо утримувати кнопку перезавантаження сторінки, можна перейти з мобільного на повну версію сайту.

Обмеження контенту
За допомогою функції «Екранний час» ви можете самі вирішувати, який тип контенту буде відображатися на пристрої. Перейдіть в розділ «Контент і конфіденційність» і налаштуйте параметр «Обмеження контенту» під себе.

Неочевидні можливості iPhone, про які ви могли не знати - porady

Apple Music
Якщо вам сподобалася пісня або виконавець, ви можете отримати більше схожою музики. Відкрийте додаткове меню, натиснувши на кнопку з трьома крапками на сторінці виконавця або при прослуховуванні треку, і виберіть «Створити станцію». На будь-якому пристрої Apple також можна попросити Siri: «Створи станцію з …», – а потім вимовити назву пісні, альбому або виконавця. Якщо ви хочете, щоб треки завжди відтворювалися в кращій якості, відкрийте в «Налаштуваннях» розділ «Музика» і перейдіть в «Стільникові дані», вибравши опцію «Висока якість». Але пам’ятайте, що при цьому буде витрачатися більше трафіку.

Словник
В iPhone вже вбудований словник для отримання тлумачення слова або його перекладу на різні мови. Щоб знайти потрібне слово, відкрийте Spotlight змахніть вниз по екрану і введіть його в пошуковому рядку. Натисніть «Показати ще», щоб відобразити повний набір доступних словників. Словники можна налаштувати. Для цього треба зайти в розділ «Основні» в «Налаштуваннях» і перейдіть у вкладку «Словник», де побачите весь список опцій. Додавши тезаурус англійської мови, ви також зможете знайти споріднені поняття і синоніми для обраних слів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu