Новини, Спільнота

Скільки заробляють українські програмісти: дані на червень 2019

23 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Портал DOU оприлюднив результати нового зарплатного дослідження, складеного за даними анонімного опитування. Він проводився з червня по липень 2019 року, в ньому взяло участь 11 439 осіб. Зарплати вказані в доларах за курсом міжбанку, після сплати податків.

У DOU відзначають, що останні три роки зарплати розробників демонструють позитивну динаміку. Середня зарплата синьйор-розробника за рік виросла на $180, мідл – $300, а джуніор – на $50.

Скільки заробляють українські програмісти: дані на червень 2019 - community, news

Якщо дивитися розбивку по містах, то медіанна зарплата найвища в Києві. Далі йдуть Львів, Одеса та Житомир. При цьому в Одесі і Львові середня зарплата .NET розробників приблизно на $200 вище київської. А С++ розробники у Львові отримують на $400 більше столичних.

Ось як виглядає медіанна зарплата в розрізі мови програмування:
Скільки заробляють українські програмісти: дані на червень 2019 - community, news

Серед найбільш оплачуваних фахівців – випускники «Житомирської політехніки», Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля і Донецького національного технічного університету.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu