Бізнес, Від авторів, Гаджети

7 функцій смартфонів Xiaomi, які стануть в нагоді підприємцю

09 Серпня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Продовжуємо розповідати про корисні функції смартфонів – на цей раз зручні для підприємців фішки розкрила компанія Xiaomi.

Запис дзвінків

У MIUI (операціоннаяя система Xiaomi) записувати телефонні розмови можна як в ручному, так і в автоматичному режимі. Для активації ручного режиму натисніть на кнопку «Запис», яка відображається на екрані під час дзвінка. Для запуску автоматичного режиму зайдіть в «Налаштування» – «Системні додатки» – «Телефон» – «Запис викликів». У вікні, натисніть «Записувати виклики автоматично».

7 функцій смартфонів Xiaomi, які стануть в нагоді підприємцю - gadzhety, vid-avtoriv, business7 функцій смартфонів Xiaomi, які стануть в нагоді підприємцю - gadzhety, vid-avtoriv, business

Там же ви можете вибрати одну з двох опцій: «Всі номера» (для запису всіх розмов) або «Вибрані номера» (для запису розмов з певними абонентами).

Калькулятор

У калькуляторі доступний інженерний режим, а також конвертер для швидкого обміну конвертування потрібної валюти в іноземні валюти та навпаки.

Блокування небажаних дзвінків і смс

При додаванні номера або префікса (початок номера, наприклад 097) в «Чорний список», дзвінки і смс від них будуть автоматично блокуватися. Для цього треба зайти в «Безпека» – «Антиспам». У верхньому правому куті натисніть на символ «Налаштування» – «Чорний список» і додайте номер або префікс. Для смс також можливе блокування за ключовими словами.

Крім того, ви можете скористатися функцією «Білий список», щоб приймати виклики і смс тільки від обраних абонентів і з певних регіонів.

Вбудована система резервного копіювання

Резервну копію даних зі смартфона можна створити через Mi Account. Для цього потрібно зайти в нього, вибрати «Mi Cloud» – «Резервування» і включити копіювання. Тут же можна вибрати, як часто повинна створюватися резервна копія інформації.

Приватні повідомлення

При підключенні цієї функції смс від обраного абонента не показуються в загальному списку. Для її активації зайдіть в «Повідомлення», зробіть свайп зверху вниз до появи «Замку». Введіть пароль від Mi Account і графічний ключ. Далі в настройках додайте «Особистий контакт». Для перегляду приватних смс потрібно знову зробити свайп зверху вниз і ввести встановлений пароль.

Клонування додатків в Xiaomi

Ця функція стане в нагоді тим, хто хоче використовувати один і той же додаток з двома обліковими записами – наприклад, для особистих і ділових цілей. Щоб її включити, зайдіть в «Налаштування», прокрутіть вниз, натисніть на «Клонування додатків» і виберіть потрібні програми. Логотипи клонів будуть відзначені жовтим квадратом в нижньому лівому кутку.

Відкладена відправка смс

Щоб скористатися цією функцією, при написанні смс потрібно вибрати адресата, ввести текст і вказати час відправки, натиснувши на «+» і вибравши «Таймер».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu