Новини, Стартапи

Український стартап Meredot привернув 50 000 євро від Єврокомісії

13 Серпня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Український стартап Meredot, який розробляє технологію бездротової передачі енергії та зарядні пристрої, привернув 50 000 євро від Єврокомісії в рамках першого етапу програми Horizon 2020 SME, повідомляє AIN.ua.

У Meredot відзначають, що технологія компанії дозволяє усунути проблеми існуючих бездротових зарядних пристроїв, наприклад, – низьку енергоефективність, малу передану потужність і статичність гаджетів. «Розробки команди дозволили передати” по повітрю “електричну енергію на відстань 30 см з ефективністю системи вище 90%» – зазначив співзасновник і технічний директор компанії Роман Єршов.

«Комісія високо оцінила наукові результати і потенціал технології, що розробляється . Ми раді, що стали одними з 5% європейських стартапів, які виграли грант від Horizon 2020. Це важливе досягнення для проекту Meredot », – прокоментував співзасновник і гендиректор компанії Роман Бисько.

В рамках розробки Meredot співпрацює з Чернігівським національним технологічним університетом; в команду компанії входять вчені-дослідники, системотехніки і програмісти.

Meredot направить отримані кошти на доопрацювання технології, лабораторні тести і її адаптацію до потреб користувачів автомобільної, побутової і мобільної техніки. Зараз вона реалізована в прототипі бездротової зарядки MePower.

Після завершення першої фази, стартап планує продовжити свою участь в Horizon 2020 і подати документи на другий етап програми, де обсяг фінансування вже до 2,5 млн євро.

Раніше Meredot представляв розетку без електричних роз’ємів. У ній вилка підключається не утикання в гніздо, а примагнічуванням. Таке рішення дозволяє виключити інциденти, пов’язані з ударами струму, підкреслюють в стартапі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu