Новини, Стартапи

Український стартап Meredot привернув 50 000 євро від Єврокомісії

13 Серпня, 2019

Український стартап Meredot, який розробляє технологію бездротової передачі енергії та зарядні пристрої, привернув 50 000 євро від Єврокомісії в рамках першого етапу програми Horizon 2020 SME, повідомляє AIN.ua.

У Meredot відзначають, що технологія компанії дозволяє усунути проблеми існуючих бездротових зарядних пристроїв, наприклад, – низьку енергоефективність, малу передану потужність і статичність гаджетів. «Розробки команди дозволили передати” по повітрю “електричну енергію на відстань 30 см з ефективністю системи вище 90%» – зазначив співзасновник і технічний директор компанії Роман Єршов.

«Комісія високо оцінила наукові результати і потенціал технології, що розробляється . Ми раді, що стали одними з 5% європейських стартапів, які виграли грант від Horizon 2020. Це важливе досягнення для проекту Meredot », – прокоментував співзасновник і гендиректор компанії Роман Бисько.

В рамках розробки Meredot співпрацює з Чернігівським національним технологічним університетом; в команду компанії входять вчені-дослідники, системотехніки і програмісти.

Meredot направить отримані кошти на доопрацювання технології, лабораторні тести і її адаптацію до потреб користувачів автомобільної, побутової і мобільної техніки. Зараз вона реалізована в прототипі бездротової зарядки MePower.

Після завершення першої фази, стартап планує продовжити свою участь в Horizon 2020 і подати документи на другий етап програми, де обсяг фінансування вже до 2,5 млн євро.

Раніше Meredot представляв розетку без електричних роз’ємів. У ній вилка підключається не утикання в гніздо, а примагнічуванням. Таке рішення дозволяє виключити інциденти, пов’язані з ударами струму, підкреслюють в стартапі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu