Країна, Новини, Технології

«Київстар» відкрив онлайн-школу «Смартфон для батьків». Тут навчать робити фото та спілкуватися в месенджерах

16 Вересня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

«Київстар» відкрив онлайн-школу мобільної грамотності « Смартфон для батьків ». Вона дозволить допомогти старшому поколінню розібратися в можливостях свого пристрою. Про це повідомляє ITC.

За даними «Київстар», 37% абонентів оператора в віці 55+ користуються смартфонами. Саме це стало приводом для запуску проекту.

«Київстар» відкрив онлайн-школу «Смартфон для батьків». Тут навчать робити фото та спілкуватися в месенджерах - tech, news, country

Онлайн-школа «Смартфон для батьків» – це 10 інтерактивних уроків, які містять покрокову інструкцію від включення нового смартфона і налаштування його під себе до використання месенджерів і різних додатків. Окреме відео також присвячено безпеки в смартфоні і інтернеті.

У школі навчать встановлювати пароль на смартфон, робити фото та публікувати їх в соцмережі, спілкуватися в месенджерах, шукати інформацію в інтернеті, а також купувати квитки онлайн. Всього курс складається з десяти відеоуроків.

«Ми провели дослідження і виявили, що більшість дітей готові віддавати свої старі пристрої або навіть купувати нові для батьків, проте зазвичай молодому поколінню бракує часу, щоб пояснити і навчити сучасним технологіям своїх мам, тат, бабусь і дідусів. Саме тому наша онлайн-школа стане в нагоді тим, хто хоче опанувати смартфоном », – зазначає Анна Захараш, директор з корпоративних комунікацій« Київстар ».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu