Новини

Де в світі найдешевший і швидкісний інтернет: порівняння цін

12 Грудня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Аналітики сервісу знижок Picodi.com порівняли ціни 233 найбільших постачальників безлімітного домашнього оптоволоконного інтернету в 62 країнах світу.

Швидкість

За даними платформи Speedtest.net, середня швидкість проводового інтернету в світі  складає 70 Мбіт / с  (станом на грудень 2019 року). Найбільш часто пропонована швидкість в більшості досліджених країн (в 55 з 62) – 100 Мбіт / с.

Однак в деяких країнах великі провайдери не пропонують таку «низьку» швидкість:

  • У Польщі та Румунії мінімальний тариф – 150 Мбіт / с,
  • у Франції – 200 Мбіт / с,
  • в Сінгапурі – 500 Мбіт / с.

У той час як в Таджикистані, Туркменістані та В’єтнамі швидкість 100 Мбіт / с не є широко доступною.

Ціна

Серед розглянутих країн найбільше за інтернет зі швидкістю 100 Мбіт / с платять жителі ПАР – в середньому $ 87 на місяць. Приблизно $ 69 щомісяця за таке підключення віддають жителі Ісландії та Норвегії.

У деяких країнах Східної Європи користувачі платять найменше за комфортні  100 Мбіт / с: Україна – $ 6,19 на місяць , Росія – $ 7,68 на місяць і Молдова – $ 9,66 на місяць.

Де в світі найдешевший і швидкісний інтернет: порівняння цін - news

Який інтернет можна отримати за $ 20 (приблизно 494 грн) в місяць?

З 62 країн, включених в дослідження, 25 не потрапили в цей список. Австралія, Бразилія, Німеччина, Швейцарія, Чилі, Італія, Португалія, США і ПАР – в цих країнах безлімітне з’єднання через оптоволокно обходиться дорожче $ 20 в місяць.

Швидкісний інтернет 1 Гбіт / с за вартістю нижче $ 20 можна знайти в Україні, Румунії, Угорщини, Індії, Молдавії і Латвії . У Росії за такою ціною доступний високошвидкісний інтернет 890 Мбіт / с, а в Китаї, Польщі та Литві – 600 Мбіт / с.

Де в світі найдешевший і швидкісний інтернет: порівняння цін - news

Гігабітний інтернет

Інтернет зі швидкістю 1 Гбіт / с в багатьох країнах є розкішшю. У 24 з 44 країн щомісячна вартість такого підключення перевищує $ 50. Найбільш дорогими в цьому плані є Австрія та Австралія з цінами $ 220 і $ 231 в місяць відповідно .

Найдешевший високошвидкісний інтернет доступний в Румунії за ціною всього $ 8,84 за місяць. Слідом йде Україна, де підключення 1 Гбіт / с обійдеться в $ 10,11 за місяць.

Де в світі найдешевший і швидкісний інтернет: порівняння цін - news

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu