Новини, Партнерська новина

ТОП-10 новинних ЗМІ Києва

20 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Рейтинг найпопулярніших серед киян сайтів – дослідження SimilarWeb.

За підсумками даних контент-маркетингу PRNEWS.io та SimilarWeb за грудень 2019 року, оприлюднено рейтинг найбільш популярних новинних сайтів Києва.

Перше місце переліку посіло видання “Київ. У місті”. До четвірки лідерів, які перетнули мільйон щомісячних відвідувань, увійшли The-village.com.ua, Наш Київ і Ділова столиця. Інші сходинки посіли Великий Київ, Київ Інформатор, ChangeUA, Kievvlast.com.ua, 1927.kiev.ua і Хмарочос.

Сайт Кількість відвідувань
1 kiev.vgorode.ua 1 610 240
2 The-village.com.ua 1 569 820
3 nashkiev.ua 1 408 460
4 dsnews.ua 1 189 160
5 bigkiev.com.ua 678 733
6 kiev.informator.ua 669 968
7 changeua.com 668 261
8 Kievvlast.com.ua 507 628
9 1927.kiev.ua 490 916
10 hmarochos.kiev.ua 456147

Київ. У місті – 1,6 млн. переглядів на місяць.

На сайті розміщуються найактуальніші новини України та столиці, огляди культурного життя, новини театру і кіно, спорту, вакансії, спеціальні проекти.

The-village.com.ua – 1,6 млн. переглядів на місяць.

На сайті представлені свіжі новини з життя Києва і України, новини бізнесу, культури, освіти, краси, вітчизняної гастроіндустріі, розділ, присвячений життю дітей та спеціальні пропозиції.

Наш Київ – 1,4 млн. переглядів на місяць.

Інтернет-майданчик пропонує увазі відвідувачів регулярно оновлювану стрічку новин Києва, повну афішу подій, а також актуальний довідник всіх підприємств міста. На сайті представлені історії успіху та інтерв’ю відомих жителів міста, розділи, присвячені гастроміру і сфері послуг.

Ділова столиця – 1.2 млн. переглядів на місяць.

На сайті представлені стрічка новин Києва, актуальні статті та інтерв’ю, що стосуються економіки, суспільства і держави. Найповніша афіша подій столиці, а також актуальний довідник підприємств міста.

Як свідчать дані mignews.com, з кожним роком українці все менше користуються інформацією, яку отримують із загальнонаціональних телеканалів і друкованих ЗМІ. Лише за останній рік кількість глядачів зменшилась на 12%, а стрімкий розвиток цифрових технологій прогнозовано скорочує перелік періодичних медіа: частина з них або повністю переходить на інтернет-формат або взагалі припиняє роботу.

У дослідженні брали участь більше 70 сайтів новин з  каталогу PRNEWS.io.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu