Бізнес, Інвестиції, Новини, Стартапи

Y Combinator випустив керівництво для стартаперів. Воно допоможе залучити інвестиції

27 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Бізнес-інкубатор Y Combinator склав велике керівництво для стартаперів, в якому пояснив, як правильно залучати інвестиції від венчурних фондів. Ми ознайоились з його змістом та виділили головні думки.

Всього керівництво налічує 70 сторінок. Його короткий опис містить, мабуть, одне з головних правил для початківців стартаперів: «Пам’ятайте, що якщо вашому проекту потрібні гроші, цього не достатньо для того, щоб інвестори почали вам їх давати». Лише 30% підприємців, яким вдалося залучити інвестиції в раунді А, продовжують успішно залучати їх і далі.

Y Combinator випустив керівництво для стартаперів. Воно допоможе залучити інвестиції - startups, news, investytsiyi, businessY Combinator випустив керівництво для стартаперів. Воно допоможе залучити інвестиції - startups, news, investytsiyi, business

Фахівці Y Combinator дають кілька порад, якими можуть скористатися початківці стартапери. Зокрема, вони рекомендують уважно поставитися до показників бізнесу і скласти лаконічні документи з метриками. Також засновникам стартапів необхідно добре розуміти, з якими фондами вони хочуть співпрацювати.

Перед тим як починати спілкування з новими інвесторами, складіть історію своєї компанії. Мова йде не тільки про її успіхи, а й про те, з якими фондами ви співпрацювали раніше і яку вигоду від відносин із вами винесли інші інвестори. Також Y Combinator радить скласти «інвестиційну записку», в якій будуть позначені ваші основні цілі та шляхи до їх досягнення.

У керівництві говориться, що на етапі збору коштів не варто затягувати. Стартаперам необхідно тримати потенційних інвесторів в тонусі – зустрічатися з ними та вести корпоративну переписку. Фахівці Y Combinator кажуть, що якщо фонд дійсно зацікавлений у пропозиції, що йому найдійшла, то його представники зазвичай дають відповідь протягом 24-48 годин.

Також в документі йдеться, що для залучення інвесторів можна поділитися з ними деякюї конфіденційною інформацією про компанію. Однак не варто виносити за рамки свого стартапу дані, які можуть нашкодити вам самим. Йдеться, наприклад, про ексклюзивні напрацювання по залученню клієнтів або технічній інформації про продукт.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu