Новини, Технології

Slack оновив дизайн

19 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Корпоративний месенджер Slack представив нову версію свого застосунка для Windows і macOS. За заявами розробників, оновлений додаток завантажується на 33% швидше і використовує на 50% менше пам’яті, ніж раніше.

Параметри швидкості й легкості в Slack назвали головними для своїх клієнтів, передає The Verge. Це особливо актуально, якщо використовувати кілька робочих просторів в застосунку Slack для настільних комп’ютерів. Для прискорення процесу Slack більше не буде створювати окрему копію для всіх робочих просторів, займаючи оперативну пам’ять.

Мессенджер у теорії використовуватиме вдвічі менше пам’яті, ніж раніше. А підключення до дзвінка має відбуватися в 10 разів швидше.
Slack оновив дизайн - tech, news

Також оновлення обіцяє поліпшену взаємодію при поганому підключенні до інтернету (або зовсім без нього в автономному режимі). Раніше при відключенні мережі користувач часто не міг переглянути вміст старих розмов. Тепер кешовані дані повинні дати можливість подивитися у минуле трохи далі.

Slack оновив дизайн - tech, news

Цікаво, що для редизайну команда розробників використовувала Slack. Вони створили спільний канал, у якому зібрали продакт-менеджерів компанії, розробників, дизайнерів та приблизно 100 користувачів, які є адміністраторами Slack або допомагають розгортати його на підприємствах. Загалом в тестуванні брали участь близько 30 компаній.

Поки змінились лише настільна і вебверсія програми, Slack планує оновити дизайн і для мобільного застосунку протягом кількох тижнів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu