Бізнес, Новини, Стартапи

Вчені назвали найкращий вік для початку успішного бізнесу

09 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Якщо у вас є унікальна ідея для стартапу, ви впевнені в собі та знаєте, як знайти інвесторів, то ваші шанси на успіх великі в будь-якому віці. Однак вчені вважають, що все-таки є два особливих періоди життя, коли шанси на запуск вдалого бізнесу збільшуються. Про це пише Inc.com з посиланням на ряд досліджень.

Результати першого дослідження, яке провели вчені з декількох американських і китайських університетів, показали – шанси на успіх в бізнесі у 20-річних і 50-річних рівні. Вся справа в гармонії: молоді краще розбираються в технологіях і менше ризикують, а підприємці старшого покоління більш досвідчені та мають більше зв’язків.

Вчені назвали найкращий вік для початку успішного бізнесу - startups, news, businessВчені назвали найкращий вік для початку успішного бізнесу - startups, news, business

При цьому люди середнього віку (30-40 років) виявилися найменш успішні в бізнесі. Річ у тому, що в цій групі особливо яскраво простежується залежність від сімейних зобов’язань і, як наслідок, неприйняття ризиків. Це створює значні перешкоди для створення власного бізнесу.

В іншому дослідженні говориться, що середній вік успішного підприємця – 45 років. Вчені прийшли до висновку, що у стартапера 50+ майже у два рази більше шансів заснувати прибуткову компанію, ніж у тридцятирічного. При цьому двадцяти та шістдесятирічні також виявилися більш успішними, ніж тридцятирічні.

Також в дослідженні враховувався і гендерний аспект. Вчені з’ясували, що у жінок старшого віку більше шансів заснувати успішний бізнес, ніж у молодих чоловіків. Фахівці при цьому відзначають, що головним елементом успіху є не вік, а віра в себе, унікальна ідея і наявність підприємницьких здібностей.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu