Новини, Технології

Рейтинг популярності мов програмування — С лідирує, а Java втрачає позиції

06 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Компанія TIOBE опублікувала оновлений рейтинг популярності мов програмування, що формується на основі аналізу статистики пошукових запитів в різноманітних інтернет-сервісах.

Рейтинг TIOBE

Щомісяця компанія TIOBE публікує рейтинг популярності мов програмування.

Як повідомив генеральний директор компанії Пол Янсен, спалах вірусу COVID-19 дуже сильно вплинув на кількість користувачів тієї чи іншої мови, оскільки деякі з них мають безпосередній вплив у боротьбі з хворобою.

Рейтинг популярності мов програмування — С лідирує, а Java втрачає позиції - tech, news

ТОП-20 мов програмування за популярністю

Такі мови як Python та R, мають велике значення у цей час, оскільки їх зазвичай використовують у галузі наук, тому не дивно що зараз, коли всі шукають вакцину та ліки проти хвороби ці мови стали значно популярнішими. А мови C і C ++ мають такий попит, оскільки вони є важливою частиною при розробці програм медичних пристроїв.

Пол Янсен, Генеральний директор TIOBE Software

 

Рейтинг популярності мов програмування — С лідирує, а Java втрачає позиції - tech, news

Рейтинг популярності мов з 2002 по 2020 роки

Усі рейтинги та індекси, що робить компанія, не означають, що та чи інша мова краща — вони просто показують популярність мов програмування у певний час. Уся інформація базується на статистичних даних про кількість пошукових запитів мов у інтернеті та соцмережах. Детально ознайомитись з рейтингом та самою діяльністю компанії можна на сайті.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu