Бізнес, Новини, Соціальні медіа

Facebook запустить функцію «Магазини». З нею бізнеси зможуть продавати товари просто в соцмережах компанії

20 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Facebook додасть нову функцію для бізнесу – з її допомогою продавці зможуть формувати полиці з товарами, створюючи повноцінні онлайн-магазини всередині соцмережі. Про це йдеться в офіційному блозі компанії.

Функція «Магазини» (Shops) розроблялася Facebook ще до початку пандемії, однак тепер робота над нею прискорилася, розповів віцепрезидент соцмережі з реклами та бізнес-платформ Ден Леві. В майбутньому платформа для онлайн-торгівлі від Facebook зможе конкурувати з гігантами на кшталт Amazon і eBay, пише Business Insider.

Facebook запустить функцію «Магазини». З нею бізнеси зможуть продавати товари просто в соцмережах компанії - social-media, news, businessFacebook запустить функцію «Магазини». З нею бізнеси зможуть продавати товари просто в соцмережах компанії - social-media, news, business

Продавці зможуть створювати цифрові вітрини та формувати каталоги зі своїми товарами. Соцмережа дозволить компаніям як розміщувати посилання на їх сторонні онлайн-магазини, так і налагоджувати продаж всередині Facebook. Таким чином, клієнти зможуть розплачуватися за покупки прямо в соцмережі.

В майбутньому Facebook планує запустити «Магазини» в Instagram і WhatsApp. Продавці також отримають можливість позначати товари в відеороликах – посилання в мітках будуть вести на сторінки з інформацією про продукт.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu