Новини, Партнерська новина

ТОП-10 фінансових ЗМІ України за пів року очолив Мінфін

21 Липня, 2020

За даними платформи контент-маркетингу PRNEWS.IO за січень-липень 2020 року, у пошуках актуальної фінансової інформації українці найчастіше відвідують сайт minfin.com.ua – понад 14 мільйонів переглядів на місяць. До трійки лідерів також увійшли liga.net – 10,2 млн, та finance.ua – 5,3 млн візитів відповідно.

За ними йдуть kurs.com.ua, prostobank.ua, buhgalter911.com, enovosty.com – всі вони набрали понад 1 мільйон щомісячних відвідувань. Також учасниками рейтингу топових фінансових ЗМІ від PRNEWS.IO стали сайти dengi.ua, buhgalter.com.ua та dengi.informator.ua *.

«Найактуальнішими темами для наших співвітчизників залишаються курсові коливання валюти, економічні прогнози, новини компаній та банківських послуг, тенденції заробітної плати, ринок праці. Також протягом останніх місяців мільйони жителів України регулярно моніторять будь-яку інформацію, що пов’язана з COVID-2019: статистика захворюваності, географія розповсюдження, карантинні заходи, страхування від вірусу тощо”, – прокоментував дані ТОП-10 засновник PRNEWS.IO Олександр Сторожук.

ТОП-10 фінансових ЗМІ України за пів року очолив Мінфін - partners, news

* У дослідженні, що базується на даних аналітики SimilarWeb за 6 місяців поточного року, взяли участь вебсайти відповідної тематики з каталогу PRNEWS.IO.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu