Інвестиції, Новини, Стартапи

Український сервіс Liki24.com запустився в Польщі

28 Липня, 2020

Українська платформа для пошуку та доставки медикаментів  Liki24.com почала працювати у Варшаві. У подальших планах – запускатися на інших ринках. 

Чому Польща

Ще на етапі ідеї ми планували створити міжнародний сервіс Liki24.com – з єдиною глобальною моделлю роботи на різних ринках.
Сам продукт ми розробляли та тестували в Україні. Коли він був повністю сформований та фіналізований, прийшов час виходити на зовнішні ринки. Після глибинного аналізу різних країн, ми зупинилися на Польщі. Посиливши команду фахівцями-експертами на польському ринку, почали активну підготовку.

Ми почали аналізувати ринок Польщі у 2019 році – активно їздили по містах, дивилися як працюють аптеки, вивчали поведінку і звички споживачів. Активні роботи по запуску почали в травні 2020 року.

Ми поставили собі за мету – виконувати перші замовлення в Польщі в липні, і вже досягли її. 24 липня 2020 роки ми це зробили. Символічно, що 24 липня –  сервісу Liki24.com в Україні виповнилося 3 роки. У Польщі 24 липня 2020 року – стало новою точкою відліку.

Модель роботи

Першим містом, в якому почав працювати сервіс Liki24.com в Польщі стала Варшава. Але планується, що в майбутньому він стане доступним у всіх великих містах, а потім – у всій країні.

Наша модель запуску відпрацьована на всі 100% в Україні, і ми плануємо її повторювати й в Польщі – давати можливість отримувати ліки за оптимальною ціною зі зручною доставкою для споживачів і виступати надійним партнером для онлайн і офлайн-аптек.

Модель роботи така ж як і в Україні. Користувач вибирає потрібні ліки на сайті сервісу, потім наш кур’єр-партнер їде в різні аптеки, купує ліки за оптимальною ціною, формує замовлення і відвозить його за вказаною адресою.

Скільки коштує доставка

Нині доставка коштує 10 злотих (близько 75 грн), на вибір є 3 тимчасових проміжки для оформлення доставки – ранок, день і вечір.

Як залучали користувачів на новому ринку

У Польщі Liki24.com працює в тестовому режимі. Ми ще не запускали активні медійні кампанії. Перші клієнти прийшли до нас через Google Ads. Але, звичайно, скоро запрацює набір інструментів по залученню та утриманню користувачів, які вже довели ефективність в Україні.

Плани

Зараз наш пріоритет – відпрацювати процес запуску на іншій країні, Польщі. Потім ми однозначно будемо запускатися і в інших країнах, вже є напрацювання в цьому напрямку.

Наша мета – бути на боці користувача і розв’язувати його проблеми. А ситуація, коли вартість ліків в різних аптеках істотно відрізняється, коли потрібно обійти кілька аптек в пошуках потрібних медикаментів і витратити багато часу, актуальна практично для всього світу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu