Гаджети, Новини, Стартапи

Сервіс Bolt запустив в Києві прокат електросамокатів, хвилина поїздки коштує 4,9 грн (+ розблокування 29 грн), оренда на весь день – 600 грн

07 Серпня, 2020

Як і було обіцяно раніше, сьогодні сервіс Bolt запустив в Києві прокат електросамокатів. Щоб скористатися сервісом прокату електросамокатів, необхідно оновити програму Bolt для виклику авто до останньої версії (Google Play і App Store).

Після оновлення програми вам потрібно підійти до самоката і просканувати його QR-код. Оплатити прокат транспортного засобу можна безготівковим способом. У додатку також є інструкції з безпечного використання електросамоката.

Сервіс Bolt запустив в Києві прокат електросамокатів, хвилина поїздки коштує 4,9 грн (+ розблокування 29 грн), оренда на весь день - 600 грн - startups, news, gadzhetyУ вартість такого прокату входить ціна за розблокування і хвилину використання. Вартість розблокування електросамоката складе 29 грн, а хвилина поїздки – 4,90 грн. Користувач також зможе орендувати самокат на весь день за спеціальною ціною – 600 грн.

«У всьому світі користувачі вибирають легкі, зручні і екологічні види транспорту. Вони дозволяють вирішити проблему «останньої милі» і за кілька хвилин дістатися від метро до роботи або будинку.

Тестування проєкту проходило на території київського інноваційного парку UNIT.City і викликало величезний інтерес . Тестовий період пройшов успішно і тепер ми готові запустити цю послугу по всьому місту », – коментує регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

Знайти електросамокат можна буде в центрі Києва: біля станцій метро, ​​парків та найбільш відвідуваних локацій міста. Перші локації з прокатом можна знайти на Поштовій площі, Майдані Незалежності, Бессарабської площі, Золотих воротах і в Маріїнському парку.

Після поїздки самокат можна буде припаркувати в безпечних місцях, які відзначені на карті в додатку. Якщо користувач залишить самокат за межами спеціально відведених місць, його оштрафують.

Сервіс Bolt запустив в Києві прокат електросамокатів, хвилина поїздки коштує 4,9 грн (+ розблокування 29 грн), оренда на весь день - 600 грн - startups, news, gadzhetyВсі самокати оснащені GPS-навігаторами для отримання даних про місця їх розблокування і парковки. Щоранку співробітники Bolt будуть відвозити самокати в спеціально відведені місця для їх зарядки. У зв’язку з пандемією все електросамокати будуть проходити регулярну дезінфекцію. Користувачам нової послуги також рекомендується використовувати САНІТАЙЗЕР і одноразові рукавички.

Партнер проєкту – компанія Венбест. Вона буде забезпечувати постійну охорону всіх електросамокатів і стежити за дотриманням правил прокату у співпраці з Національною поліцією Києва.

Зараз прокат електросамокатів Bolt доступний в 10 країнах і більш ніж 30 містах Європи.

Джерело: Bolt

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu