Бізнес, Гроші, Новини

Вийшов рейтинг американських компаній, що найшвидше зростають — Inc. 5000

18 Серпня, 2020

Американський Inc. опублікував рейтинг з п’яти тисяч приватних компаній США 2020 року, що найшвидше зростають. Журнал включав компанії в Inc. 5000 на основі даних по прибутку за три роки.

Компанією Америки, що зростає найшвидше, стала OneTrust, яка допомагає бізнесу дотримуватися законів про конфіденційність даних користувача в різних країнах. Компанія, яку заснував програміст Кабір Бардаї, збільшила дохід на 48337% і заробила $70 млн у 2019 році.

Вийшов рейтинг американських компаній, що найшвидше зростають — Inc. 5000 - news, groshi, businessВийшов рейтинг американських компаній, що найшвидше зростають — Inc. 5000 - news, groshi, business

На другому місці опинилася компанія Create Music Group, яка видає музику на різних майданчиках і управляє правами артистів. За три роки компанія збільшила дохід на 46800%. Топ-3 замикає компанія Lovell Government Services, яка допомагає виробникам ліків розширюватися і виходити на федеральний рівень. Це принесло компанії $48 млн і зростання доходу на 40899% за три роки.

Avalon Healthcare Solutions, яка створює програми для управління приватними клініками та медичними центрами, за останні три роки збільшила дохід на 26010%, що дозволило їй опинитися на четвертому місці. На п’ятій сходинці рейтингу Inc. 5000 – ZULIE VENTURE INC. Її платіжна система дозволяє приватним особам і компаніям швидко оплачувати мобільний зв’язок. За три роки дохід компанії збільшився на 25358%.

Другу п’ятірку рейтингу Inc. 5000 відкриває компанія Hunt A Killer. Її засновники Райан Хоган і Дерік Сміт створили детективну гру, учасники якої оформляють підписку та отримують нові коробки з доказами щомісяця. Компанія збільшила дохід на 20484% і заробила $27 млн ​​минулого року.

На сьомому місці опинилася компанія Case Energy Partners, яка купує права на видобуток нафти та газу по всій країні. За три роки її дохід зріс на 17992%. Восьме місце в рейтингу – у Nationwide Mortgage Bankers, яка допомагає американцям брати та рефінансувати іпотеки на вигідних умовах. Дохід компанії за три роки підскочив на 16396%.

На дев’ятому місці опинилася Paxon Energy, яка займається будівництвом і управляє об’єктами нафтогазової галузі. За три роки дохід компанії збільшився на 15072%. Топ-10 рейтингу Inc. 5000 замикає Inspire11, яка спеціалізується на agile-трансформації бізнесу. Дохід компанії за три роки зріс на 13876%.

Три компанії з офісами в Україні також потрапили до рейтингу. 

  • Innovecs (1992 місце) – міжнародна компанія з розробки програмного забезпечення з офісами в Києві та Миколаєві. За останні три роки прибуток Innovecs зріс на 212%, завдяки чому вона і потрапила в рейтинг.
  • Altexsoft (2050 місце) – американська компанія, що працює у сфері розробки ПЗ і консалтингу для індустрії подорожей. В Україні їх офіси розташовані в Харкові, Львові та Кременчуці. Прибуток компанії виріс на 206%.
  • AMC Bridge (3317 місце) – компанія-розробник програмного забезпечення в області САПР, інженерії, конструювання та виробництва. Офіси знаходяться в Дніпрі, Хмельницькому, Львові, Сумах та Чернівцях. Зростання прибутку за три роки – 113%.

«Список 2020 року доводить, що незалежно від сектора, стрімкий розвиток бізнесу базується на фундаменті належного завзяття та вмінні використовувати всі можливості для досягнення успіху» – прокоментував головний редактор Inc. Скотт Омеляну.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu