Гроші, Інвестиції, Новини, Стартапи

Ілон Маск запланував IPO Starlink

29 Вересня, 2020

Ілон Маск планує «через кілька років» провести IPO Starlink – проєкту з передачі високошвидкісного супутникового інтернету, який зараз розвиває його компанія SpaceX.

«Ймовірно, ми проведемо IPO Starlink, але тільки через кілька років, коли зростання виручки буде рівним і передбачуваним. Ринок не любить безладний грошовий потік, ха-ха », – написав Маск на своїй сторінці в Twitter, відповідаючи на питання підписника.

Він додав, що є «прихильником» невеликих роздрібних інвесторів і подбає про те, щоб при розміщенні проєкту на біржі саме вони отримали пріоритет.

Ще в лютому президент компанії Гвінн Шотвелл повідомила групі інвесторів, що Starlink – «це правильний вид бізнесу, який можна просувати й виводити на біржу». Вона додала, що SpaceX може виділити Starlink в окрему компанію.

Starlink – амбітний проєкт Маска зі створення супутникової мережі для передачі високошвидкісного інтернету в будь-яку точку планети. Мережа Starlink буде складатися з 12 тис. супутників, що знаходяться на низькій навколоземній орбіті – ближче, ніж Міжнародна космічна станція. На сьогодні SpaceX запустила понад 700 супутників.

Минулого року Маск говорив, що Starlink перетвориться на важливе джерело доходу для SpaceX. За підрахунками підприємця, проєкт може приносити дохід у розмірі $30 млрд на рік.

 

 

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu