Гаджети, Новини, Партнерська новина, Технології

Нова лінійка смарт-телевізорів KIVI: ідеальна картинка і простота у використанні

07 Жовтня, 2020

Компанія KIVI презентувала ринку нову серію смарт-телевізорів на базі найпопулярнішої й надійної операційної системи від Google Android TV 9.

Серед основних переваг нової лінійки KIVI Smart TV 2020 року – поліпшені зображення та звук. Потужний графічний процесор A.C.E Pro в комбінації з дисплеями преміумкласу гарантують рівномірний розподіл яскравості та відсутність засвітів, покращуючи зображення навіть на найскладніших ділянках та зберігаючи його натуральним і живим. Моделі також оснащені новим аудіопроцесором, поліпшеними й відкаліброваними динаміками, що істотно підвищує якість звуку за рахунок обробки аудіосигналу за 16 параметрами.

Нова лінійка смарт-телевізорів KIVI: ідеальна картинка і простота у використанні - tech, partners, news, gadzhety«Ми фундаментально підійшли до створення нових телевізорів, спираючись на весь наш досвід і досвід наших клієнтів. Від розробки до виробництва нової лінійки минуло 2 роки. Ми фокусувалися на стабільній і швидкій роботі операційної системи, для цього ми уклали контракт з Google. Також була повністю перероблена апаратна частина, за рахунок чого ми суттєво поліпшили якість зображення і звуку», – відзначає Євген Руденко, віцепрезидент з виробництва та інновацій компанії KIVI.

Використання ОС Android TV 9, з подальшим автоматичним оновленням до 11-ї версії, надає користувачеві широкі можливості. Функція Chromecast built-in забезпечує можливість транслювати програми та контент з мобільного пристрою, планшета або комп’ютера на екран телевізора.

Ви можете з легкістю інтегрувати телевізор KIVI в систему Smart Home, завдяки єдиній системі автентифікації, що дає можливість управляти розумними пристроями з вашого телевізора.

За допомогою голосового управління Google Assistant KIVI Smart TV також здатний підказати, чи працює ваше улюблене кафе, показати затори на дорогах, відкрити YouTube або включити серіал на Netflix, відрегулювати гучність відео або поставити його на паузу, а також багато іншого.

За підсумками 2019 року KIVI входить в ТОП-3 з продажу в Україні серед брендів Smart TV. Такого результату команда KIVI домоглася всього за чотири роки та розраховує, що нова лінійка дозволить значно посилити ринкові позиції компанії в найближчий рік.

“Команда розробників KIVI щодня працює над розвитком продуктів компанії, фокусуючись виключно на створенні розумних телевізорів. І сьогодні ми представляємо нашу останню розробку, якою по праву можемо пишатися”, – говорить Євген Руденко.

На українському ринку будуть представлені наступні серії:

KIVI 510 Series

Екран: Class premium display

Розмір екрану (дюйми): 24, 32, 40

Роздільна здатність екрану: HD, Full HD

Операційна система: немає

Зображення: Uniformity

Звук: Dolby Digital

H / F 710 Series

Екран: Class premium display

Розмір екрану (дюйми): 32, 40

Роздільна здатність екрану: HD, Full HD

Операційна система: Android TV 9

Можливості: Google Assistant, Chromecast built-in

Графічний процесор: A.C.E Pro

Зображення: Uniformity, HDR10, Super Contrast Control

Аудіо процесор: SRC

Звук: Dolby Digital

Додатково: Перед встановлено Netflix, автоматичне оновлення до Android TV 11

U 710 Series

Екран: Class premium display

Розмір екрану (дюйми): 43, 50, 55

Роздільна здатність екрану: 4K UHD

Операційна система: Android TV 9

Можливості: Google Assistant, Chromecast built-in

Графічний процесор: A.C.E Pro

Зображення: Uniformity, HDR10, Super Contrast Control, Ultra Clear, 4K Upscaling, MEMC

Аудіо процесор: SRC

Звук: Dolby Digital

Додатково: Перед встановлено Netflix, автоматичне оновлення до Android TV 11

Висока якість продукції KIVI підтверджується гарантійними зобов’язаннями – компанія надає трирічну гарантію на дисплей-модулі нової лінійки. Компанія забезпечує також постійне оновлення і підтримку програмного забезпечення.

Нові телевізори KIVI вже доступні на полицях українських торгових мереж.

 

 

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu