Кар'єра, Новини, Розробникам, Студенту

Українські програмісти з Kottans запускають новий безкоштовний курс по фронтенду. Він буде повністю онлайн

09 Жовтня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Спільнота розробників Kottans запускає новий безкоштовний курс по фронтенду. Це – оновлена версія популярного курсу, який «котани» проводили у 2018 році.

Курс розрахований на людей, які вже мають досвід програмування і знання JavaScript, HTML і CSS.

Хто такі Kottans

Kottans – некомерційна спільнота розробників, яка проводить безкоштовні курси з програмування в різних містах України вже 8 років.

Подробиці про курс

Курс складатиметься з кількох окремих модулів: верстка та DOM API, JavaScript, сучасні фронтенд-фреймворки, TypeScript і Soft Skills для розробників.

Вся програма розділена на дві частини: відбіркова та основна. Відбіркова частина триватиме з 12 жовтня по 1 грудня і має на увазі самостійну роботу абітурієнтів. Ті, хто успішно пройдуть відбір, потраплять в основну частину курсу, яка почнеться в грудні та триватиме близько 9 місяців.

Кому підійде курс

«Ми очікуємо від учасників певного рівня знань з програмування та англійської, але не менш важливі проактивность і самостійність, адже ментори не зможуть контролювати прогрес кожного студента щодня, – пояснює організатор курсу Артем Сичов.

Студенти повинні брати активну участь в своєму навчанні: визначати незрозумілі теми, одразу повідомляти про проблеми, ставити доречні запитання, ділитися думками, допомагати іншим. Ці якості високо цінуються в роботі програмістів – як новачків, так і досвідчених фахівців».

Як потрапити на навчання

Завдання відбіркового етапу знаходяться у відкритому репозиторії. Це навчальні матеріали (статті, відео, безкоштовні онлайн-курси), які підготують студентів до основного курсу, а також дозволять відібрати найбільш мотивованих і активних слухачів. Фінальним відбірковим етапом буде співбесіда.

У грудні почнуться основні заняття. Всі заняття будуть проходити онлайн.

«З одного боку, шкода, що на відміну від попередніх років не вийде попрацювати зі студентами офлайн, адже дружня атмосфера спрощувала навчальний процес, але з іншого боку онлайн-формат знімає обмеження по географії студентів: онлайн зможуть навчатися не тільки жителі Києва», – зазначає Сичов.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu