Бізнес, Новини, Партнерська новина

Підсумки LIGA LEGAL BAR: критерії успіху в юридичному бізнесі

14 Жовтня, 2020

12 жовтня компанія ЛІГА:ЗАКОН провела свій п’ятий онлайн-бар, присвячений професійному святу всіх правників – Дню юриста.

Не секрет, що пандемія внесла свої корективи в розуміння критеріїв успіху – як для бізнесу загалом, так і конкретно для юридичної сфери, яка завжди мала свою специфіку на ринку.

Підсумки LIGA LEGAL BAR: критерії успіху в юридичному бізнесі - partners, news, businessПідсумки LIGA LEGAL BAR: критерії успіху в юридичному бізнесі - partners, news, business

Успіх у юридичному бізнесі: що це таке та як його досягнути? Ці та багато інших питань обговорювали спікери заходу, які є представниками відомих юридичних компаній і досягли високих показників у своїй діяльності.

Так, спікерами LIGA LEGAL BAR стали:

  • Олександр Петриченко – директор юридичного департаменту Групи компаній New Products Group, адвокат;
  • Дмитро Форемний – представник нідерландської дослідницької фундації та бізнес-акселератора HiiL (Гаазький інститут інновацій права) в Україні, організатор Legal Startup Crash Test та KYIV Legal Hackers;
  • Семен Ханін – керуючий партнер юридичної компанії “АМБЕР”, адвокат, магістр права;
  • Едуард Голодницький – президент International Advisers Association, co-founder Firm24, адвокат.

Важливою складовою успішної людини, зокрема і юриста, є вміння правильно делегувати повноваження. Адже часто навіть ефективні й правильні речі, якщо їх не делегувати, можуть стати перешкодою, яка гальмує розвиток уперед. Власним досвідом щодо цього поділився Едуард Голодницький, президент International Advisers Association, co-founder Firm24:

“У мене завжди був фокус на автоматизацію бізнес-процесів. Наприклад, я почав працювати віддалено ще задовго до карантину. Мені так комфортно, і мені подобається займатися створенням певних процесів. Але дуже часто це шкодило мені як бізнесмену, бо такою функцією власник компанії не повинен займатися”.

Під час онлайн-бару гості ділилися своїми секретами успіху й обмінювалися думками щодо актуальних питань не лише професійного, а й особистого характеру. Наприклад, баланс “work – life”. Стосовно цього директор юридичного департаменту Групи компаній New Products Group Олександр Петриченко зазначив:

“Щоб бути хорошим адвокатом, потрібно, щоб твої клієнти розуміли, що можуть розраховувати на тебе в будь-який час доби. Тому робота юриста – це 24 години на добу, 7 днів на тиждень, у тому числі й у відпустці. А втім, баланс однозначно потрібен, і тут важливо вибудувати власний тайм-менеджмент, щоб знайти час для сім’ї, спорту та хобі”.

На запитання одного з глядачів LIGA LEGAL BAR: чи доцільно зараз віддавати дитину навчатися на юридичний факультет, спікери заходу відповіли прикладами цікавих кейсів. Зокрема, організатор Legal Startup Crash Test та KYIV Legal Hackers Дмитро Форемний зауважив, що юридичні знання є чудовим підґрунтям для створення чогось нового. Він розповів про нещодавній захід, присвячений темі переходу людей з юриспруденції в інші сфери:

“Дуже часто люди переходять у такі професії, де їм може знадобитися попередній, юридичний, досвід. У нас були і журналісти, і піарники, і менеджери проєктів. Наприклад, людині подобається писати тексти, і вона стає копірайтером у юридичних ЗМІ. Таке цікаве поєднання часто допомагає створити успішну кар’єру швидше, ніж за класичною траєкторією”.

Важливим критерієм успіху є натхнення в роботі. Керуючий партнер юридичної компанії “АМБЕР” Семен Ханін розповів історію про те, як він хотів написати власну книгу:

“Мої близькі сказали мені не псувати паперу. Я надзвичайно надихнувся такою підтримкою з їхнього боку. Це вилилося у дві книги, і скоро буде третя”.

Як бачимо, будь-який ризик може стати можливістю, і успішні кейси спікерів LIGA LEGAL BAR є яскравим прикладом такої трансформації.

Запис трансляції LIGA LEGAL BAR доступний за посиланням:

 

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu