Бізнес, Гроші, Новини, Стартапи

Карти monobank продаватимуть на касах в супермаркетах. Як це буде працювати

08 Листопада, 2020

Карти monobank продаватимуть в супермаркетах. Першим партнером буде Novus, карти будуть коштувати 50 грн. 

Що трапилося

Карти monobank можна буде купити на касах в супермаркетах. Про це сьогодні розповів у своєму Telegram-каналі співзасновник банку Олег Гороховський.

Карти monobank продаватимуть на касах в супермаркетах. Як це буде працювати - startups, news, groshi, businessКарти monobank продаватимуть на касах в супермаркетах. Як це буде працювати - startups, news, groshi, business

Першим партнером стане мережа магазинів Novus: почати продаж карт там планують вже в кінці наступного тижня. 

«Чому ми це зробили: у нас є клієнти, які реєструвалися, але не дійшли етапу, коли потрібно забрати карту, а в період пандемії особливо важливо не мотивувати клієнтів кудись ходити. Але в супермаркети ходити будуть завжди та й всі. Крім цього, таким чином ми можемо звернути на себе увагу тих клієнтів, які багато про нас чули, але ніяк не наважувались», – каже Анатолій Рогальський.

Як це буде працювати

«Карту можна буде купити на касі за 50 грн. По такій механіці, як і будь-який інший товар в магазині, як жуйку», – каже Анатолій.

При цьому на рахунку купленої карти вже буде 50 грн, і після реєстрації їх можна буде витратити як завгодно. Карта дістанеться клієнту безкоштовно.

В упаковці буде унікальний QR-код, який запускає процес реєстрації. Якщо клієнт вже раніше реєструвався, то код його повертає на той крок реєстрації, на якому він зупинився. Якщо немає – веде на установку програми. Якщо у покупця вже є карта monobank, то, відсканувавши цей код, можна зробити перевипуск нової картки.

За словами Анатолія, раніше в Україні законодавчо такий спосіб дистрибуції був неможливий. Супермаркету потрібно було б ставати кредитним посередником, проводити ідентифікацію і підписувати договір з покупцем. Але нещодавно Національний банк України випустив ряд нововведень з віддаленої ідентифікації та відеоверифікації клієнтів. Це дозволило запустити такі продажі. А можливість поділитися документами через «Дія» дозволяє клієнту активувати карту прямо на виході з супермаркету без документів.

 

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu