Новини, Партнерська новина

Що читали тернополяни в третьому кварталі: топ-10 популярних ЗМІ регіону

11 Листопада, 2020

В PRNEWS.IO склали рейтинг з десяти найбільш популярних ЗМІ в Тернополі та Тернопільській області. Вони базуються на даних SimilarWeb за третій квартал 2020 року.

Два лідери ТОП-10: місцеве відділення регіонального «мережевика» «0352.ua — сайт Тернополя» і новинний портал «20 хвилин — Новини Тернополя». У липні, серпні та вересні на сторінки першого тернополяни заходили 8,41 млн разів, другого — 5,26 млн.

Третю сходинку в рейтингу (708 тис. візитів) посіла агенція новин «Галас», за якою з невеликим відривом слідує «Terminovo» (692 тис. візитів). 

Що читали тернополяни в третьому кварталі: топ-10 популярних ЗМІ регіону - partners, newsРешта шість популярних ЗМІ регіону розподілилися наступним чином:

  • TeNews — новинний сайт, який регулярно радує користувачів свіжими новинами та авторськими матеріалами – 438 тис. візитів.
  • Poglyad.te.ua — актуальні новини Тернополя та області – 413 тис. відвідувань за третій квартал.
  • Все про політику, безпеку в місті, економіку, спорт та суспільство — на сторінках «Реально» – 410 тис. візитів з липня по вересень.
  • «Про тернополян і для тернополян» об’єктивно та оперативно розповідає онлайн-журнал «Тернополяни». У третьому кварталі онлайн-медіа отримало не менше 390 тис. сесій.
  • Оперативно, достовірно, цікаво. Ternograd.te.ua – 325 тис. візитів.
  • Останній учасник ТОП-10 — міська новинна агенція ГОЛОС – 299 тис.  відвідувань за відповідний період.

* У дослідженні, яке засноване на базі SimilarWeb за 3 квартал 2020 року, брали участь сайти відповідної тематики з каталогу PRNEWS.IO.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu