Країна, Новини, Пресрелізи, Технології

На Іграх Нескорених представили дизайнерські кавери для протезів

16 Грудня, 2020

Команда соціального проєкту Changeable створила текстильні кавери для протезів кінцівок та предмети одягу для учасників Ігор Нескорених.

На Іграх Нескорених представили дизайнерські кавери для протезів - tech, press-release, news, country

На каверах для учасників Ігор Нескорених 2.0  зображена патріотична символіка та символіка змагань. За словами авторів дизайну, подарунки від Changeable репрезентують дух братерства та нескореності — основні цінності Ігор. Виготовити атрибутику для переможців змагань допомогли фонд K.Fund, інноваційний парк UNIT.City та громадська організація Golocal.

На Іграх Нескорених представили дизайнерські кавери для протезів - tech, press-release, news, country

Мета проєкту Changeable — забезпечити особам з ампутацією можливість легкої зміни вигляду їхніх протезів.  

«З персонального спілкування з особами з ампутацією я знаю, що зовнішній вигляд протезів дуже важливий для їхнього самоприйняття. Тому ми з командою виготовили зйомні текстильні кавери для протезів рук та ніг, які швидко одягаються і є доступним способом змінити дизайн протезу», — розповідає авторка проєкту Changeable Оля Синякевич. 

Цьогоріч Changeable стали фіналістами міжнародного проєкту European Design Upgrade і представили Україну на Нідерландському тижні дизайну.

На Іграх Нескорених представили дизайнерські кавери для протезів - tech, press-release, news, country

Ігри Нескорених 2.0 — це мультиспортивні змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів. Учасниками Ігор Нескорених 2.0 стали представники усіх підрозділів сектору безпеки та оборони: ЗСУ, НГУ, ДПСУ, МВС, СБУ та добровольчих батальйонів. 

Військовослужбовці та ветерани змагались у шести дисциплінах: легка атлетика, веслування на тренажері, велоспорт, плавання, стрільба з лука та паверліфтинг. Цьогоріч змагання проходили в онлайн-форматі.

На Іграх Нескорених представили дизайнерські кавери для протезів - tech, press-release, news, country

 «Ми вдячні усім партнерам, учасникам та вболівальникам за постійну підтримку поранених військових у спортивній реабілітації та соціальній адаптації. Впевнені, що історія кожного учасника – це показник незламності та надихаючий приклад для мільйонів співгромадян», — коментують організатори Ігор Нескорених 2.0

Запис онлайн-трансляції фіналу змагань можна подивитись за посиланням

Додаткова інформація:

Changeable — проєкт, створений, щоб забезпечити людям з ампутованими кінцівками можливість легкого вдосконалення вигляду їх протезів. 

European Design Upgrade — міжнародний проєкт для спільноти дизайнерів з України, Бельгії та Фінляндії. Учасники проєкту разом втілили в життя свої унікальні концепти та представили їх на міжнародному рівні в рамках онлайн-виставки Dutch Design Week 2020. 

Проєкт European Design Upgrade фінансується за підтримки Європейської комісії. Публікація відображає лише думки автора, і Комісія не може нести відповідальність за будь-яке використання інформації, що міститься в ній.

Проєкт фінансується за підтримки Українського культурного фонду.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu