Країна, Новини, Пресрелізи, Технології

На Іграх Нескорених представили дизайнерські кавери для протезів

16 Грудня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Команда соціального проєкту Changeable створила текстильні кавери для протезів кінцівок та предмети одягу для учасників Ігор Нескорених.

На Іграх Нескорених представили дизайнерські кавери для протезів - tech, press-release, news, country

На каверах для учасників Ігор Нескорених 2.0  зображена патріотична символіка та символіка змагань. За словами авторів дизайну, подарунки від Changeable репрезентують дух братерства та нескореності — основні цінності Ігор. Виготовити атрибутику для переможців змагань допомогли фонд K.Fund, інноваційний парк UNIT.City та громадська організація Golocal.

На Іграх Нескорених представили дизайнерські кавери для протезів - tech, press-release, news, country

Мета проєкту Changeable — забезпечити особам з ампутацією можливість легкої зміни вигляду їхніх протезів.  

«З персонального спілкування з особами з ампутацією я знаю, що зовнішній вигляд протезів дуже важливий для їхнього самоприйняття. Тому ми з командою виготовили зйомні текстильні кавери для протезів рук та ніг, які швидко одягаються і є доступним способом змінити дизайн протезу», — розповідає авторка проєкту Changeable Оля Синякевич. 

Цьогоріч Changeable стали фіналістами міжнародного проєкту European Design Upgrade і представили Україну на Нідерландському тижні дизайну.

На Іграх Нескорених представили дизайнерські кавери для протезів - tech, press-release, news, country

Ігри Нескорених 2.0 — це мультиспортивні змагання для поранених військовослужбовців та ветеранів. Учасниками Ігор Нескорених 2.0 стали представники усіх підрозділів сектору безпеки та оборони: ЗСУ, НГУ, ДПСУ, МВС, СБУ та добровольчих батальйонів. 

Військовослужбовці та ветерани змагались у шести дисциплінах: легка атлетика, веслування на тренажері, велоспорт, плавання, стрільба з лука та паверліфтинг. Цьогоріч змагання проходили в онлайн-форматі.

На Іграх Нескорених представили дизайнерські кавери для протезів - tech, press-release, news, country

 «Ми вдячні усім партнерам, учасникам та вболівальникам за постійну підтримку поранених військових у спортивній реабілітації та соціальній адаптації. Впевнені, що історія кожного учасника – це показник незламності та надихаючий приклад для мільйонів співгромадян», — коментують організатори Ігор Нескорених 2.0

Запис онлайн-трансляції фіналу змагань можна подивитись за посиланням

Додаткова інформація:

Changeable — проєкт, створений, щоб забезпечити людям з ампутованими кінцівками можливість легкого вдосконалення вигляду їх протезів. 

European Design Upgrade — міжнародний проєкт для спільноти дизайнерів з України, Бельгії та Фінляндії. Учасники проєкту разом втілили в життя свої унікальні концепти та представили їх на міжнародному рівні в рамках онлайн-виставки Dutch Design Week 2020. 

Проєкт European Design Upgrade фінансується за підтримки Європейської комісії. Публікація відображає лише думки автора, і Комісія не може нести відповідальність за будь-яке використання інформації, що міститься в ній.

Проєкт фінансується за підтримки Українського культурного фонду.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu