Маркетинг, Новини, Підприємництво, Пресрелізи, Технології

Анатолій Козловський: А що, як у всіх буде особистий VR?

26 Лютого, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Перша система віртуальної реальності з’явилася в 1962 році, але дотепер не стала таким же популярним атрибутом повсякденного життя, як смартфони. Чому?

Webpromo – агентство перфоманс-маркетингу випускає п’ятий випуск подкасту “А что, если?”

У п’ятому випуску ведучі, разом з маркетинговим директором Планета Кіно Анатолієм Козловським, вирішили обговорити, як VR технології могли б сприяти розвитку бізнесу – нерухомості, інженерії, відеоігор і т.д.

“Якщо у тебе недостатньо ресурсу на щось, то тобі в останню чергу захочеться замінити це віртуальним способом. Людина по справжньому не може задовольнитися візуальною картинкою і змінним ефектом.

Але це могло б спрацювати у сфері туризму, наприклад, для перших етапів вибору точки подорожі: щоб зрозуміти, що тобі ближче, ти використовуєш VR, щоб пройтися по вулицях, подивитися архітектуру, придивитися, наскільки тобі підходить те чи інше місто перш ніж ти зробиш вибір, куди купувати подорож “– коментує Анатолій.

Головне питання маркетолога: як за допомогою VR маркетологи могли б використовувати дані цільової аудиторії й чи зможуть в майбутньому віртуальні технології замінити найважливішу людську потребу?

“Якби людина могла відчувати весь спектр емоцій, коли тебе переносять VR технології в події, в яких ти перебуваєш, тоді тобі захотілося там бути й використовувати його. І в такому випадку незрозуміло, чому під час карантину ця технологія так і не вистрілила. “ – продовження слухайте в новому випуску подкасту “А что, если?”

Слухати повний випуск подкасту:

Apple Podcast
Google Podcast
Anchor

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu