Маркетинг, Новини, Соціальні медіа

Facebook запустить монетизацію коротких відео

13 Березня, 2021

Команда Facebook додала нові можливості монетизації для творців контенту в соцмережі. Тепер реклама формату in-Stream буде показуватися у всіх відеороликах, включаючи короткі, а також в прямих ефірах.

В ролики довжиною до хвилини реклама буде вбудовуватися на 30-й секунді відтворення. Якщо ролик триває від трьох хвилин, реклама вставиться на сорок п’ятій секунді. Раніше монетизація з реклами in-Stream була доступна тільки для роликів довжиною від трьох хвилин і починалася після першої хвилини відтворення.

Також в найближчі тижні в режимі тесту з’явиться можливість монетизувати Stories за допомогою рекламних стікерів. Надалі Facebook планує викотити рекламні стікери й для коротких відео в соцмережі.

Як включити монетизацію в Facebook

Реклама in-Stream в прямих ефірах на Facebook раніше була доступна тільки обмеженій кількості творців контенту. Тепер її може запустити кожен при дотриманні вимог.

Вимоги для підключення монетизації:

  • загальна кількість часу, витраченого користувачами на перегляд вашого відео, досягла 600 000 хвилин за останні 60 днів;
  • 5 і більше опублікованих відео, що відповідають умовам монетизації.

Для підключення монетизації в прямих ефірах, в доповненні до попередніх умов, має бути переглянуто 60 000 хвилин прямих трансляцій за останні 60 днів, а прямі ефіри повинні відповідати вимогам, які пред’являються до відео, опублікованими в Facebook. Якщо прямий ефір був записаний і опублікований як відеоролик в соцмережі, час перегляду підсумовуватися не буде. При цьому рекламодавці в налаштуваннях кампаній можуть виключити покази оголошень в прямих ефірах.

Раніше в загальний залік йшли тільки відеоролики тривалістю від 3-х хвилин, але тепер будуть враховуватися і менш тривалі відео до 1-ої хвилини.

Разом з цим Facebook заявив про інвестування додаткових коштів (приблизно 7 мільйонів доларів) в безкоштовні програми Stars. Завдяки цьому блогери, які найбільше подобаються користувачам платформи, отримуючи “зірки”, ранжируватимуться сервісом краще, що дозволить збільшувати охоплення постів і підвищувати кількість залученої аудиторії.

Щоб дізнатися, чи може творець контенту взяти участь в нових програмах монетизації й чи відповідає його профіль вимогам, необхідно відправити заявку в Creator Studio.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu