Бізнес, Новини, Технології

Google в Україні заплатила $100 млн податків: рейтинг IT-компаній з відрахувань до бюджету

22 Квітня, 2021

16 квітня 2021 року журнал «Рейтинг» опублікував список 200 найбільших компаній за сумою податкових платежів за 2020 рік. Ці дані зібрані на основі запиту до Державної податкової служби. У рейтинг потрапили і компанії-представники IT- та телеком-галузі.

На 14-му місці – оператор мобільного зв’язку «Київстар», за рік заплатив 6,7 млрд грн податку.

Google в Україні заплатила $100 млн податків: рейтинг IT-компаній з відрахувань до бюджету - tech, news, businessGoogle в Україні заплатила $100 млн податків: рейтинг IT-компаній з відрахувань до бюджету - tech, news, business

На 20-му місці – оператор мобільного зв’язку «Vodafone Україна», для нього дані не вказані, але, судячи з найближчим «конкурентом» за рейтингом, це сума між 3,3 і 2,8 млрд грн.

На 24-му місці – український офіс Google. Як і в попередньому випадку, сума податку для компанії не вказується, проте у «Епіцентру» на 23-му місці річні відрахування склали 2,8 млрд грн, а у «ДТЕК Павлоградвугілля» на 25-му місці – близько 2,6 млрд. Тобто, Google, щоб опинитися на 24-му місці, повинен був сплатити до бюджету суму до $100 млн.

На 44-му місці – оператор фіксованого та мобільного зв’язку «Укртелеком», який в 2020 році заплатив в бюджет суму між 1,5 і 1,4 млрд грн.

На 62-му місці – оператор мобільного зв’язку lifecell, який минулого року сплатив близько 1 млрд грн податків.

На 155-му місці – ТОВ «Емаркет Україна» (OLX Group), компанія заплатила минулого року суму між 341 і 337 млн ​​грн податків.

У рейтинг потрапили також і оператори ринку поштової логістики України – «Нова пошта» і «Укрпошта». «Нова пошта» знаходиться на 19-му місці рейтингу, компанія заплатила в 2020 році між 3,3 і 2,8 млрд грн податків. «Укрпошта» – на 40-му місці рейтингу (1,5 млрд грн податку).

На перших місцях – компанії «Укрнафта», «Укргазвидобування», «Нафтогаз».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu