Бізнес, Кар'єра, Новини, Пресрелізи

68% експертів і керівників організацій вважають, що нова культура безпеки співробітників існуватиме і після вакцинації

30 Червня, 2021

Пандемія COVID-19 створила у компаніях нову культуру безпеки та захисту співробітників, сфокусовану на їх здоров’ї. Майже половина (47%) експертів та управлінців впевнені, що вона підтримуватиметься і після вакцинації, 21% не виключає таку можливість, 21% дотримується думки, що ситуація повернеться до стану 2019 року, 11% не наважились робити будь-які прогнози.

Такі результати дослідження, проведеного компанією Prothealth. “Будь-яка вакцинація не рятує від хвороби, а дозволяє її легше переносити. — зауважила Наталія Макогон, заступниця начальника Київського метрополітену. — Тому засоби захисту будуть актуальними для громадських місць транспорту ще тривалий час”.

68% експертів і керівників організацій вважають, що нова культура безпеки співробітників існуватиме і після вакцинації - press-release, news, career, business68% експертів і керівників організацій вважають, що нова культура безпеки співробітників існуватиме і після вакцинації - press-release, news, career, business

Відповідаючи на питання: “Як Ви думаєте, чи будуть засоби захисту здоров’я актуальними для Вашої компанії після вакцинації від COVID-19?”, більшість респондентів відмітила збереження соціальної дистанції, санітарну обробку рук і дезінфекцію поверхонь.

68% експертів і керівників організацій вважають, що нова культура безпеки співробітників існуватиме і після вакцинації - press-release, news, career, businessЗасоби безпеки, які будуть використовувати компанії після вакцинації від COVID-19

У 2020 році “соціальна дистанція” (віддалена робота, спеціальний графік відвідування, розташування робочих місць тощо) та санітарна обробка рук були найрозповсюдженішими методами захисту від інфекції — це підтвердили 94% компаній. Але тільки 68% і 77% (відповідно) вважають ці методи ефективними, а після вакцинації на них робитимуть ставку 71% і 68% компаній (відповідно). Все одно він залишається на топі, через свою простоту застосування. “Найбільш дієві ті методи, які хоч якось виконуються — маски, дистанція, обробка рук”, — з відповіді Людмила Мухарська, епідеміолог МОЗ.

Формується запит на автоматизацію процесу зниження ризику інфікування: 16% респондентів вказали, що у майбутньому для їхнього бізнесу будуть актуальні комплексні автоматизовані системи піклування про здоров’я співробітників, але тільки 3% заявили про їхню наявність у компанії зараз.

68% експертів і керівників організацій вважають, що нова культура безпеки співробітників існуватиме і після вакцинації - press-release, news, career, business
Відповідь на питання: “Чи будуть актуальні для вашої компанії заходи безпеки для охорони здоров’я після вакцинації від COVID-19?”

У ході дослідження було опитано 30 респондентів з галузей медицини, виробничих компаній, органів влади, сільськогосподарських підприємств, IT-сектора, ЗМІ, дитячих установ, HoReCa, релігії, соціальних установ.

Prothealth — українська компанія, що працює у галузі інноваційних рішень для охорони праці, зокрема з технологіями очищення повітря і поверхонь. Постачальник HEPA-фільтрів, очищувачів повітря, термометричних терміналів, дезінфікуючих кабін, сенсорних дозаторів, аерозольних генераторів. Місія Prothealth — інтеграція нової культури безпеки праці в українські компанії. Більше — на prothealth.org

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu