Новини, Розробникам, Технології

ЕРАМ відкриває представництво в Одесі: ось яких фахівців вже набирають

13 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Ідея розширення на південь України в ЕРАМ з’явилася ще в 2019 році. Компанія досліджувала ринок і побачила дуже хороший потенціал. Почалася пандемія, оголосили карантин, і це посприяло її розвитку в регіоні. В інтерв’ю порталу «Думська» керівник представництва компанії EPAM на півдні України Сергій Гаращук розповів, коли запрацює новий офіс і як влаштуватися до них на роботу. Ділимося найцікавішим.

Що трапилося

В Одесі ЕРАМ відкриває не просто офіс, а повноцінне представництво на півдні України. Там будуть організовувати і координувати роботу в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях.

З березня 2020 року більшість офісів ЕРАМ по всьому світу перейшли на віддалену роботу. Фахівців перестали змушувати працювати в офісі, та в EPAM почали співпрацювати з програмістами по всій Україні за допомогою платформи EPAM Anywhere.

Спочатку офіс в Одесі буде невеликим, за моделлю коворкінгу. Він більше призначений для тих, хто захоче зосередитися або провести командну зустріч.

Зараз компанія на фінальній стадії підписання договору з тимчасового офісу, де люди вже зможуть працювати, поки роблять ремонт в новому, великому офісі. Його планують запустити восени.

Чому Одеса

Зараз в Південному регіоні у компанії більше 200 фахівців, більшість з Одеси. Вони успішно працюють над проєктами для тридцяти клієнтів. Серед них – фінансові організації, торгові майданчики, відомі бренди, платіжні системи і навіть додаток «Дія».

В Одесі розвинена інфраструктура. Також місцеві студенти технічних спеціальностей показують хороший базовий рівень підготовки, а місцеві фахівці – високу кваліфікацію, зазначає Сергій Гаращук.

Змішаний графік роботи дає більше продуктивності

Досвід роботи у віддаленому режимі був ефективним. У компанії говорять, що продуктивність в такому форматі навіть зросла.

Пандемія змінила ставлення до віддаленого формату роботи. Це стало нормою для технологічного бізнесу. У EPAM не змушують фахівців повертатися в офіс.

«Наш підхід такий: людям потрібно дати можливість вибору. Ми провели опитування всередині компанії. Хтось хоче перейти на віддалену роботу повністю, деякі мріють повернутися в офіс. Але більшість висловилася за змішаний формат – працювати з дому, але мати можливість при необхідності збиратися і вести проєкти в офісі», – каже Гаращук.

Інші завдання південного представництва

EPAM планує налагодити співробітництво з вищими навчальними закладами. Ділитимуться з ними профільними спеціалізованими знаннями і практичними навичками.

Фахівці регіону отримають можливість підвищувати свою кваліфікацію. Вони вже отримали доступ до глобального професійного співтовариства EPAM і бази знань. Для них це можливість професійного росту.

Третє завдання представництва – отримати нових клієнтів, як іноземних, так і українських, і працювати над новими цікавими проєктами.

Як стати співробітником EPAM

Перша і найголовніша вимога – знання англійської мови. Без неї ніяк – це мова спілкування з клієнтами, внутрішня робоча мова в усіх країнах, мова документації та бізнес-листування.

Безумовно, якісна профільна базова освіта – це завжди плюс. Але є й інші можливості. Компанія розробила спеціальний курс для світчер, тобто людей, які хочуть змінити сферу діяльності та почати кар’єру в IT-сфері.

«Наприклад, тімлід (ключовий співробітник, керівник команди розробників). В одному з наших великих проєктів – музикант з вищою консерваторською освітою», – розповів Гаращук.

Зараз на сайті компанії більше 100 вакансій в Одесі. Шукають як технічних фахівців різних рівнів підготовки, так і бізнес-аналітиків, проджект-менеджерів, дизайнерів і рекрутерів. Гаращук розповів, що в майбутньому бачать великі перспективи для масштабування.

Про ЕРАМ

ЕРАМ – міжнародна компанія з 27-річною історією. Почавши з розробки програмного забезпечення для таких всесвітньо відомих брендів, як Colgate-Palmolive, SAP, Bally, компанія виросла в провідного постачальника технологічних рішень по всьому світу для різних сфер бізнесу: охорона здоров’я, фінансові послуги, інновації, страхування, телекомунікації, туризм, електронна комерція та інших.

Представництва компанії знаходяться в 37 країнах світу, в яких працюють понад 40 тисяч IТ-фахівців.

Український офіс відкрився в 2005 році, сьогодні команда об’єднує понад 10 тисяч осіб. Сьогодні EPAM – найбільша IT-компанія України. Вже є представництва в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Вінниці.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu