Гроші, Новини, Стартапи, Технології

Дмитро Дубілет і засновник «Приват24» Олександр Витязь запускають банк без відділень в Азербайджані

28 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Дмитро Дубілет спільно з азербайджанським банком Unibank запускає необанк Leobank. Як повідомляє MC.today, він буде працювати за принципом українського monobank, тільки в Азербайджані. 

Що трапилося

Колишній співвласник monobank Дмитро Дубілет запускає мобільний банк в Азербайджані – Leobank. Про це пише видання Banker.ua. Дмитро Дубілет підтвердив цю інформацію редакції MC.today. Проект роблять спільно з азербайджанським банком Unibank.

Дмитро Дубілет і засновник «Приват24» Олександр Витязь запускають банк без відділень в Азербайджані - tech, startups, news, groshi

Схожість з monobank

Leobank нагадує український monobank за описом функцій і дизайну. Якщо в українському банку основний брендовий герой – кіт, то в Leobank його замінили на лева. Карти Leobank також ідентичні картками monobank – повністю чорні.

Функції Leobank

Згідно сайту банку, отримати кредитну карту можна безкоштовно. Для цього достатньо зареєструватися в додатку і забрати карту в Unibank. Або ж замовити кур’єрську доставку.

Також банк обіцяє, що всі операції по карті будуть безкоштовними (поповнення, переклади, оплата рахунків і так далі).
Переказ грошей буде працювати за номером телефону. Якщо у користувача встановлений Leobank, то досить вибрати номер у списку контактів і перевести потрібну суму. Ще в Leobank буде працювати аналогічна з monobank функція Shake to Pay, коли досить потрясти телефоном, щоб перевести гроші.

«Плюшки»

Першим клієнтам банку буде доступний кредитний ліміт в 10 тис. азербайджанських манатів ($5,8 тис.). Його можна використовувати протягом двох місяців без відсотків, а потім, в разі непогашення кредитки в термін, щомісяця будуть нараховуватися 2,3% від витраченої суми. Також на офіційному сайті обіцяють, що кешбек буде до 20%.

Що говорить Дмитро Дубілет

Дмитро Дубілет розповів, що необанк працює на основі технологічної платформи, яку з нуля створили з партнерами – стоявшим біля витоків «Приват24» Олександром Витязем, і Миколою Безкровним. Ця платформа дозволяє швидко розгортати банки без відділень в різних країнах, як і сталося в Азербайджані, де її покупцем став місцевий Unibank.

«Умови і тарифи по духу схожі на monobank. Головна ідея – все дуже прозоро і вигідно для клієнта», – розповів Дмитро редакції MC.today.

Дмитро сподівається, що до кінця року Leobank увійде до п’ятірки банків за кількістю клієнтів в країні. Запуск запланований на вересень.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu