Кар'єра, Новини, Студенту

Топ-5 популярних вакансій у сфері гемблінгу – LC Work

15 Листопада, 2021

У червні 2021 року на українському ринку з’явився спеціалізований сайт для пошуку роботи у сфері гемблінгу LC Work. Платформа стала, по суті, першою у своєму роді для нашої країни і досить швидко привернула до себе увагу топових компаній.

Після п’яти місяців роботи команда склала невеликий рейтинг найпопулярніших вакансій у гральному бізнесі, тому тепер ми можемо впевнено їх назвати:

1-ше місце

Позиція Media Buyer – спеціаліст, який просуває та розміщує рекламну продукцію на інформаційних ресурсах. Напрям популярний та має багато варіацій, але оскільки ринок гемблінгу зголоднів, сидячи в тіні, – якщо ви медіабаєр і давно прагнете до чогось новенького – зараз саме час:)

2-ге місце

Позиція Marketing Manager – ну куди ж без маркетолога. Ніша активно формується, конкуренція зростає, легалізація породжує дедалі більше компаній, які працюють офіційно. Без правильного маркетингу нікуди. А про який маркетинг може йтися без хорошого фахівця?

3-тє місце

Позиція Marketing Team Lead – але якою б великою та талановитою не була команда маркетологів, у них точно має бути не менш креативний та відповідальний лідер.

4-те місце

Позиція Sales/Client Manager – можна упевнено сперечатися на будь-яку суму, ставлячи на те, що такі фахівці входять до топ-5 популярних вакансій у будь-якій сфері.

5-те місце

Позиція Recruiter – той, чиїм повідомленням ми радіємо, перебуваючи у пошуку роботи, основна сполучна ланка між роботодавцем і претендентом (не рахуючи LC Work). Найважливіший спеціаліст для функціонування будь-якої команди.

Експерти називають гемблінг одним із найперспективніших напрямів. Сьогодні рівень капіталізації та прибутковості галузі можна порівняти із музичним бізнесом, тому на всіх, хто сьогодні увійде до сфери та почне будувати свою кар’єру, очікує велике майбутнє.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu