Криптовалюти, Новини, Технології

Криптоманія в Кремнієвій долині: інженери та керівники масово звільняються з великих компаній заради стартапів

24 Грудня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Все більше керівників та інженерів відмовляються від своїх високооплачуваних посад у Кремнієвій долині та приєднуються до криптостартапів. The New York Times повідомляє: швидкість, з якою криптовалютна індустрія поглинає талановитих спеціалістів із технологічних гігантів, стурбувала навіть CEO Google. Тепер компанії змушені пропонувати додаткові пільги співробітникам, щоб спонукати їх залишитися. 

Кремнієва долина скоро може зіткнутися з нестачею фахівців – так стверджується у нещодавньому звіті The New York Times. Видання з’ясувало, що велика кількість керівників вищої ланки та інженерів залишають свої високооплачувані посади в Кремнієвій долині, щоб приєднатися до криптокомпаній або навіть започаткувати власну.

«Це трохи нагадує 1990-і роки та повторне зародження інтернету. Цей процес знаходиться на ранньому етапі, він хаотичний і сповнений можливостей», – стверджує Шрідхар Рамасвамі, CEO стартапу з розробки пошукової системи Neeva та колишній керівник Google.

Цього місяця CFO агрегатора таксі Lyft Браян Робертс пішов із компанії в NFT-маркетплейс OpenSea. За його словами, він бачив достатньо циклів і здатний розпізнати, коли відбувається «щось таке значуще».
Джек Дорсі також залишив посаду CEO Twitter, щоб зосередитися на криптовалютах та Square.

Сенді Картер, віце-президент підрозділу з хмарних обчислень Amazon, також покинула компанію цього місяця, щоб приєднатися до криптостартапу Unstoppable Domains. Про це вона оголосила в публікації на LinkedIn — після цього понад 350 людей звернулися до Unstoppable Domains з приводу працевлаштування.

Навіть Девід Маркус, голова криптовалютного підрозділу Meta, оголосив, що залишить посаду до кінця року. Він стверджує, що піде за своєю «підприємницькою ДНК». За словами близьких до нього джерел, він планує працювати над власним криптовалютним проектом.

Криптоманія стала настільки помітною, що навіть Google не може її ігнорувати. CEO Сундар Піча намагається вжити заходів, щоб утримати співробітників у компанії. Двоє людей, знайомі з цими обговореннями, повідомили The New York Times, що Пічаї та його старші заступники пропонують додаткові акції співробітникам з «схильних до криптоманії» відділів.

Відтік фахівців з Google почався ще минулого року, коли віце-президент компанії Суроджит Чаттерджі пішов у Coinbase на посаду директора з продукту. Після виходу Coinbase на IPO у квітні цього року частка Чаттерджі досягла $600 млн.

Проте цінні папери, мабуть, не допоможуть уникнути відтоку спеціалістів. У вересні цього року Еван Ченг звільнився з Novi, яка розробляє криптогаманець у рамках Facebook. Він заснував свій блокчейн-стартап MystenLabs. Зараз у ньому працюють 20 осіб, 16 з яких раніше працювали у Facebook, Google та Netflix.

Ченг упевнений, що більшість приходить у цю індустрію не заради грошей, а заради волі. «Приблизно у 2017 році людей залучали інвестиційні можливості. Тепер вони дійсно хочуть створювати щось нове», — стверджує він.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu