Новини, Розробникам, Технології

Скільки IT-компаній працює в Україні

13 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Міністерство цифрової інформації опублікувало дашборд технологічної екосистеми України (Ukrainian Tech Ecosystem). За інформацією Мінцифри, в Україні працює 533 сервісні компанії та 1701 продуктова.

Скільки IT-компаній працює в Україні - tech, developers, news

Скріншот Мінцифри

Найбільше офісів продуктових компаній зараз у Києві – 1533. На другому місці – Львів (263 офіси), а на третьому – Харків (197 офісів). Далі йдуть Одеса (93 офіси), Дніпро (87 офісів), Запоріжжя (17 офісів) та Вінниця (14 офісів).

Більшість продуктових компаній працюють у напрямках маркетингових технологій та медіа – 288 компаній, ПЗ для бізнесу та HR – 273 компанії, фінтех та InsurTech – 171 компанія.

На українському IT-ринку найбільше невеликих компаній, де працюють від 21 до 50 співробітників – 190. А ось великих IT-компаній в Україні нині найменше – їх 12.

Скільки IT-компаній працює в Україні - tech, developers, news

Скріншот Мінцифри

Ukrainian Tech Ecosystem – онлайн-портал для пошуку бізнес-інформації про IT-компанії, R&D центри, інвесторів та взагалі про технологічну екосистему України. Портал створили у Мінцифри у 2020 році.

Що кажуть у Мінцифри

У Мінцифри розповіли, як проводили дослідження. У дашборді зібрали результати дослідження міністерства та інформацію організацій, що підраховують кількість IT-компаній. Серед них: We challenge, Center42, DOU.ua, BRISE, Український Фонд Стартапів, LIFT99, Reactor.ua, SaaS Nation та Львівський IT-Кластер.

Щоб потрапити до дашборду, компанія повинна відповідати таким вимогам:

  • бути технологічною;
  • як мінімум один засновник має бути з України;
  • юридична особа зареєстрована в Україні;
  • понад 30% членів команди мають бути в Україні.

Щоб потрапити до дашборду, компанії можуть подати запит до Ukrainian Tech Ecosystem на пошту: contact@techecosystem.gov.ua. Після того як дані компанії перевірять, інформація про неї з’явиться на сайті.

Найкращі IT-компанії у 2021 році

У грудні ми розповідали, які IT-компанії стали найкращими у 2021 році. На порталі DOU 23736 фахівців оцінили 1391 компанію. Голосували лише ті співробітники, які зараз працюють у компаніях. Оцінки ставили за такими пунктами: компенсація, умови праці, проект, кар’єра та лояльність.

Найкращими стали компанії:

  • 81–200 працівників – Codemotion;
  • 200–800 працівників – Terrasoft;
  • 800-1500 співробітників – Andersen;
  • більш ніж 1500 співробітників – Intellias.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu