Безпека, Новини, Партнерська новина, Поради, Топ

Тимчасова пошта і одноразові email-адреси без реєстрації – декілька сервісів для вас, які будуть актуальні в 2022 році.

21 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Тимчасова пошта — оптимальний вибір, якщо ви хочете зареєструватися в будь-якому сервісі або інтернет-магазині, отримати лист підтвердження або купон на знижку та забути про електронну поштову скриньку раз і назавжди. 

Також подібні сервіси можна використовувати для перевірок — наприклад, якщо ви використовуєте поштовий трафік, можна подивитися, чи передплатник занесеться у вашу базу адрес при вказівці своїх контактів у формі.

У сьогоднішньому огляді ми розповімо про принцип роботи тимчасової електронної пошти та представимо список найкращих сервісів, які безпечні, зручні та прості у використанні.

Як працює тимчасова пошта

Принцип роботи сервісів тимчасових пошт загалом однаковий – вам надають поштову скриньку з випадково згенерованою адресою. Після цього ви можете використовувати її протягом встановленого правилами сайту періоду часу. Це може бути від 5-10 хвилин до місяця. У деяких сервісах ви можете самостійно вказати ім’я адреси та вибрати зручний домен.

Це буває корисним, якщо ви хочете тимчасову пошту без реєстрації під конкретний сайт – в назві можна вказати ім’я самої пошти та адресу сайту, наприклад, magazyn@gmail.com, partnerka@gmail.com тощо. Всі листи при цьому приходитимуть на поштову скриньку name@ukr.net.

Переваги та недоліки одноразових електронних адрес

До плюсів можна віднести:

 • Анонімність – вам не доведеться реєструватися та вказувати номер телефону, як це часто просить, наприклад, Google.
 • Захист від спаму – якщо зареєструватися в магазині за допомогою одноразової електронної пошти, то спам, якщо він приходитиме, ви ніколи не побачите.
 • Економія часу – вам не доведеться вказувати жодні дані та задавати паролі, поштову скриньку ви отримаєте відразу, як зайдете на сайт сервісу.

З недоліків слід зазначити:

 • Обмежений час роботи – одноразові пошти живуть у середньому кілька хвилин, іноді добу, в окремих випадках місяць. Тому їх не варто використовувати для сайтів, з яких ви плануєте постійно одержувати листи.
 • Знижена приватність — на вашу скриньку також можуть надходити листи від інших користувачів, і якщо ви оберете поширене ім’я, не захистивши саму електронну пошту паролем, до неї можуть увійти сторонні.
 • Приймають не на всіх сайтах – деякі веб-ресурси навчилися розрізняти та блокувати тимчасові поштові скриньки. У такому випадку може допомогти знайти менш поширений ресурс або використовувати відому пошту, наприклад, Gmail.

Навіщо і коли може знадобитися тимчасова пошта?

Ну, наприклад, в мережі більшість онлайн-сервісів і сайтів, в яких потрібна реєстрація (форуми, блоги, соціальні мережі, різні спільноти і т.п.) в якості ідентифікатора особистості, як і раніше вимагають вказати Email адресу (як правило, на нього надсилають лист з посиланням або кодом, щоб підтвердити його приналежність до вас).

Знайома ситуація? Багато хто при реєстрації вказують свою основну поштову скриньку, а потім змушені (як, наприклад, це роблю я) розгрібати тонни поштового спаму в пошуках серед нього чогось важливого. Хтось заводить для реєстрації окремий емейл, що є хорошим рішенням.

Але можна скористатися і послугами тимчасової електронної пошти, для отримання адреси в якій не потрібно реєструвати електронну пошту і витрачати на це час. Особливо це актуально при вимушеній реєстрації де б то не було в мережі, коли в майбутньому, створеним аккаунтом ви користуватися не плануєте.

Це може бути як дзеркало до основної email адреси, або як самостійні ящики, але які працюють обмежений час.

10 сервісів для створення тимчасових email адрес

Власне, одноразова пошта може бути використана і ще в десятках інших випадків, наприклад, коли ви хочете відправити комусь повідомлення анонімно. Або при якомусь інтернет-голосуванні, коли для уникнення накруток йде прив’язка до поштової скриньки, і тут одноразова пошта буде дуже доречною (тим, хто це обмеження хоче обійти).

Давайте відразу перейдемо від теорії до практики й подивимося, як все це працює насправді. Помацаємо і зробимо висновки про те, чи варто це того і що саме має сенс взяти на озброєння.

TemprMail

Український стартап тимчасової електронної пошти. Час життя листів 60 хв. Велика перевага сервісу – досить великий вибір поштових доменів які постійно оновлюються. Поштова скриня зберігається поки ви її не оновите. Під час використання її одним клієнтом, інший не зможе отримати теж саме ім’я за будь яких умов.

Одноразова пошта від https://temprmail.com/uk/ – сучасне рішення для підвищення електроної гігієни. Адресу, підключену до одноразової скриньки можна використовувати:
 • для анонімних операцій в Інтернеті
 • на форумі
 • якщо ти ведеш блог, щоб дані були у безпеці
 • для доступу до wi-fi у кафе

CrazyMailing

Тимчасова одноразова email адреса з українським інтерфейсом. Чудовий сервіс. Адреса зберігається 10 хвилин. Але можна додати ще 10 хвилин декілька разів натиснувши кнопку в лівому кутку сайту. Можна зберігати листи і довше, але потрібна реєстрація. Сервіс має багато переваг над іншими, зокрема:

 • Миттєва реєстрація на вебсайт в один клік при умові запущеного плагіна;
 • Встановивши Crazymailing в вашому браузері ви надаєте себе доступ до тимчасової електронної пошти без необхідності відкрити свій веб-сайт;
 • Можливість створення декількох адрес тимчасових електронної пошти одночасно;
 • Автоматичне видалення вашої тимчасової електронної пошти після закінчення терміну дії;
 • Можливість продовження терміну дії електронної пошти;
 • Перенаправлення листів від тимчасової електронної пошти на реальну електрону пошту для того, щоб зберегти важливі дані.

Temp Mail

Безкоштовний сервіс тимчасових email, одноразова пошта з українською мовою. Без реєстрації. Скільки зберігаються листи – не зрозуміло.

EmailFake

Безкоштовний онлайн генератор тимчасових поштових скриньок. Можна обрати власне ім’я та домен. Пошта зберігається 9-ть днів. Чудовий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Сайт доступний українською мовою.

Temp-Mail.org

Анонімна одноразова пошта. Тимчасова електронна адреса формується автоматично при переході на головну сторінку цього сервісу. Побачити її й скопіювати можна у верхній лівій частині сторінки.

Інтерфейс україномовний і інтуїтивно зрозумілий (більше інших схожий на сервіс електронної пошти). Якщо вам не подобається варіант ящика отриманого за замовчуванням, то можете самі вибрати для нього ім’я і доменну зону натиснувши на кнопку «Змінити» з лівого меню.
Отримані Email живуть близько години. Якщо ящик вам більше не потрібен, його можна видалити.

Так само у них є браузерні плагіни для Chrome / Opera й Android додаток.

Discard Email

сервіс одноразових Email, що дозволяє вибрати не тільки будь-яке ім’я скриньки, але і вибрати домен (то, що йде після значка собачки @) з десятка варіантів.

Сервіс хоч і буржуйський, але має можливість перемикання на російський інтерфейс. Наскільки я зрозумів, пошта в ньому зберігається до 30 діб і при цьому до вхідних листів можуть бути прикріплені файли розміром до десяти мегабайт.

Tempmail.io

пропонує створити ящик шляхом автоматичної генерації адреси, або вибору імені свого майбутнього ящика.

Сервіс дозволяє вибрати домен зі списку, домени регулярно додаються й оновлюються. Сервіс підтримує російськомовний інтерфейс. Листи зберігаються 60 хвилин, а сам ящик живе поки не зміниться сесія або ви його не видалите. Сервіс, як пишуть внизу сторінки – зроблений в Україні.

DropMail.me

один з найсерйозніших і функціональних сервісів тимчасової пошти. Ніяких тимчасових обмежень по суті немає, але якщо ви перезавантажте сторінку, то відкриється новий одноразовий Емайл. Однак, з’явилася кнопочка «Відновлення доступу» для входу в раніше створені ящики.

Також можна буде налаштувати пересилання кореспонденції на свій основний Email, щоб завжди мати доступ до прийдешньої на цей одноразовий ящик кореспонденції. При бажанні, ви можете створити новий ящик з потрібним вам ім’ям і можливістю вибору однієї з трьох доменних зон. Загалом, чумний сервіс, є українська мова.

MailInator

В цій тимчасовій поштовій скриньці може одноразово зберігатися не більше десяти повідомлень (кожне вагою не більше 120 Кб), при цьому всі наявні вкладення до листів видаляються. Для початку роботи з ним, досить буде ввести бажане ім’я ящика і натиснути на кнопку «Check it». В результаті відкриється сторінка з вмістом вашого нового Емайл, де протягом декількох годин будуть зберігається листи, що надходять. Їх можна буде переглянути і при бажанні написати відповідь.

MinteMail

досить простий сервіс, де навіть нічого вводити не потрібно. Відразу після переходу за вказаним URL в правому верхньому куті ви побачите автоматично згенерований тимчасовий Емайл. Скопіюйте його, і не закриваючи сторінку проведіть реєстрацію (або для чого там ще вам знадобився тимчасово-анонімна поштова адреса з терміном життя о третій годині), щоб трохи почекавши побачити повідомлення.

3 сервіси тимчасової пошти з підміною адресата (дозволяють приховати Email)

Деякі сервіси, дозволяють підміняти вміст полів адресата або Емайл-адреси, з якого повідомлення відправляється. Мені важко сходу припустити ситуацію, коли це може знадобитися, але ви принаймні знатимете де шукати, якщо раптом така ситуація виникне (в закладки браузера цю публікацію можна на всякий пожежний додати – я додав).

AnonymousEmail.me – простий у використанні й досить ефективний сервіс по прихованню реального Емайл адреси відправника пошти. До листів можна додавати файли у додаток. Також є валідний SMTP сервер, що дозволяє відправляти повідомлення для адресатів на будь-яких поштових сервісах світу.

При приході цього повідомлення на адресу опонента, в поле «Від кого» буде красуватися той email, який ви ввели при відправці цього повідомлення з AnonymousEmail.

Send Email – ще один сервіс для відправки анонімних повідомлень електронної пошти. У запропонованій формі ви можете вказати Емайл, на який буде відправлена відповідь на ваше повідомлення, якщо опонент захоче на нього відповісти.

Кола ви відправите лист, адресату в поле від кого буде вказано Email noreply@send-email.org, але при натисканні на кнопку відповіді, в поле адреси вставиться ваша електронна адреса для відповідей.

AnonyMailer – працювати з ним зовсім не важко. Заповнюєте все ті ж самі поля, що і при звичайному відправленні листа, хіба що тільки в перших двох вказуєте потрібні вам ПІБ і зворотну e-mail адресу.

Начебто все чудово, але є один неприємний момент. У листі, що ви відправили буде вказано, що цей лист відправлено з анонімного сервісу, а щоб цей текст не з’являвся, вам запропонують пройти за посиланням й оплатити орендну плату у вигляді десяти вічнозелених монет за рік. В загалом не багато, але якщо сервіс потрібен вам разово, то трата може виявитися недоречною.

Ось і все. Діліться посиланням у соціальних мережах, якщо стаття вам допомогла!

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu