Не забудьте поширити ❤️

Анна Богданова – дизайнерка, яка живе та працює в Енергодарі, в місті, яке забезпечує роботу Запорізької АЕС – найбільшої в Європі.

20-го квітня буде відкрито продажі створеної нею колекції. Частина зібраних коштів піде на відновлення нашої країни.

Колекція складається з 24 замальовок цієї війни, символічно зсилаючись на 24 лютого, як день нападу, а також на 24 серпня, день Незалежності.

Посилання на сайт колекції: uacreators.net

Посилання на OpenSea колекції: https://opensea.io/UAcreators

Українська дизайнерка з окупованого Енергодару створила NFT-колекцію - news, kryptovalyuta, investytsiyi, zhinky, vijna

Про авторів

Привіт, Мене звати Олег

Я  одесит  в четвертому поколінні.  Іпотерапія  та реабілітація дітей – справа мого життя. Зараз я захищаю рідне місто в 28-й механізованій бригаді ім. Лицарів Зимового Походу.

Це перша робота, створена Анною Богдановою під час війни.

Початок нашої колекції.


Привіт! Я Міша Варламов – Co-creator, Tech lead. 9 років тому, щодня повертаючись зі школи, я на власні очі бачив подіями Євромайдану.

Я помітив одну особливість: з кожним днем ​​з’являлося все більше людей, але що важливіше – їхня сила, прагнення та згуртованість ставали сильнішими з кожною проведеною там годиною. Тоді я твердо засвоїв, як виглядає сила нації, і до чого її може привести спільна мета.

Ціль нашого народу – Свобода!


Привіт! Я. Денис Обушко – Idea author, Head of Communications. Сьогодні спектр наших якостей набув абсолютно іншого рівня. Вся нація стала єдиним цілим.

Кожен допомагає своїм братам і сестрам, яких він ніколи раніше не бачив, допомагає безкорисливо, допомагає –  бо знає – в Українського народу не можна забрати свободу. Кожен із нас боротиметься до останньої краплі крові.

путін знає наші якості, нас не зупинять гумові кийки , сльозогінний газ, нас не одурманити маренням з телевізора і ми ніколи не мовчимо.

Путін зробив абсолютно нелюдський крок. Те, що він зараз робить – це спроба повного винищення Української Нації.​

Про колекцію

Наша колекція – це частина душі українського народу.

Це замальовки рідних вулиць, наше бачення того, що відбувається.

Наш дух і наша сила.

Це образи непереможного народу, який, як ми віримо, захистить Україну та світ від путінської руки агресії та всевладдя.

Ми є частиною великого механізму, і ми щиро молимося і робимо все, що в наших силах, щоб перемогти. До нашої незмінної мети додалася ще одна – Вижити. Наша команда не має СЕО, у нас є спільні цілі. Ми не боїмося смерті. Ми боїмося, що заберуть у нас Свободу.

Анна Богданова – художниця, дизайнер та творець всієї колекції.

Вона малювала в Енергодарі, місті, яке забезпечує роботу найбільшої в Европі Запорізької Атомної Електростанції, котра на цей час знаходиться під контролем російської армії окупантів.

Зараз важко купити будь-що в продуктових магазинах Енергодара. Складно купити питну воду. Але вона знайшла в собі сили, щоб створити неймовірні твори. Тепер люди в будь-якому куточку світу, дивлячись на них, можуть побачити, що насправді відбувається в Україні. Погляд художниці, яка живе в війні. Яка знає який її запах, смак і справжній вигляд.

Ми є частиною великого механізму, і ми щиро молимося і робимо все, що в наших силах, щоб перемогти. До нашої незмінної мети додалася ще одна – Вижити. Наша команда не має СЕО, у нас є спільні цілі. Ми не боїмося смерті. Ми боїмося, що заберуть у нас Свободу.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu